Мотористка• 01 ноября 2023
Крем прострочений на пів року, викидати?
Дівчата, добрий вечір.
Заказала польську косметику Веліда і вона лише прийшла після мого виїзду, чоловік забрав і з березня сиворотки, крема і маски лежали закриті в шафі.
Тиждень тому повернулася додому і бачу, що вся косметика прострочена. Сроки до червня 2023 року.
Дівчата, викидати чи можна користуватися?
Так шкода і зараз нові ніяк не час понрвляти.
Може тут є косметологи, порадьте будь ласка.
Мотористка
• 01 ноября 2023
Ответ дляМотористка
Вот.
Дякую.
Я не технолог, предупреждаю сразу. Но сыворотка и крем имеют фактически противоположное действие. Я подозреваю, что их текстуры вступают в конфликт. На завтра сделайте паузу минут 5-10 перед нанесением крема, если все равно скатываются - не наносить вместе.
Мотористка
• 01 ноября 2023
Ответ дляeuhunter
Дуже дякую!!!