Дівчата, підкажіть, якої форми краще пензлик для рум´ян - скошеної чи овальної? Мені треба для домашнього використання, я сильно не вимальовую, просто трохи підрумянюю ))) всім спасибі
Stepa_nida• 02 ноября 2023
Вибір пензлика корелюється з продуктом, який плануєте використовувати. І залежить не тільки від форми, а й щільності ворсу.
Чим більш пігментований продукт, тим більш розпушений, повітряний пензель потрібен. Чим менш пігментований (або запечена формула), тим більш щільний пензель потрібен.
Показую свої улюблені форми для румʼян. Але в мене невелика колекція, я більше фанат кремових.
Джеральдина.• 02 ноября 2023
Ответ дляStepa_nida
А для запеченных румян, какой кистью из вашей коллекции отдаете предпочтение?
Stepa_nida• 02 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.
В мене запечені тільки Шанель, для них ідеальна tom ford cheek 06. Вона дуже щільно набита і пружна, гарно набирає слабкопігментовану або запечену формулу, але при цьому дуже ніжна при розтушовці.
Ответ дляStepa_nida
Дякую за пораду!
Джеральдина.• 02 ноября 2023
Ответ дляStepa_nida
Спасибо за развернутый ответ! У меня тоже шанельки, я с ними использую Зоева 126, выше в теме ее уже кидали, в целом она мне нравится, но словно хочется ещё более плотно набитый ворс
Stepa_nida• 02 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.