Та не реву я• 01 ноября 2023

Як грамотно скласти заяву,відмову від етики?

Хто писав,підскажіть,що вказати з причин ?
Яжбоматуся• 01 ноября 2023
Пишіть правду. Чому Ви хочете відмовитись від Етики?

Сиреневая цапля• 01 ноября 2023
Что где когда?
курасаны• 01 ноября 2023
А там надо ’правильно’?
Просто написать отказываюсь нельзя?
Кручу хвости• 01 ноября 2023
А які у вас причини? Може, їх і напишіть)
Щас ухожу• 01 ноября 2023
Напишіть через ’власні переконання та нав´язування дитині релігійних упереджень християнською етикою’
автор Та не реву я • 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Дякую
Найщасливіша• 01 ноября 2023
Напишите, что вы и этика - понятия несовместимые

Svitlo_• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Чому ви вирішили, що це саме християнська етика? Автор не говорила цього.
Слоник-тоник• 01 ноября 2023
А шо там з етикою не так, авторко?
Наполеон Бонапарт• 01 ноября 2023
Предмет етика якось суперечить вашим особистим переконанням? Ще б якось зрозуміло було, б якби йшлося про ’християнську етику’, але ж автор не уточнила. Етика загалом чим муляє?
Svitlo_• 01 ноября 2023
Якщо предмет християнська етика - то дитина відвідує урок лише якщо ви написали заяву-дозвіл.
Якщо просто етика - то потрібно дізнаватись чи це обов´язковий предмет.
Эскиз бесконечности• 01 ноября 2023
Якщо йдеться про християнську етику - стаття 35 Конституції України - про відокремленість церкви і школи та свободу віросповідання
Щас ухожу• 01 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
В школі вже декілька років, як ввели предмет ’християнська етика’
Соседушка• 01 ноября 2023
Пишіть: на ...ую ми вертіли вашу етику
І вас разом з нею
vecya• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
А при чем тут христианская этика?
Svitlo_• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
В різних школах різні предмети і різні етики.
Слоник-тоник• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
В яких школах? Моя дитина в 6 класі, звичайна собі етика - моральні цінності, кола відносин і т.д.
Щас ухожу• 01 ноября 2023
Ответ дляvecya
А при чем тут христианская этика?
В школах якраз християнська етика
автор Та не реву я • 01 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
Так,християнська етика.І потрібно написати відмову від відвідування.

Слоник-тоник• 01 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Пишіть довід з коменту 14. Не прогадаєте, хоч яка б етика там не була)))
Svitlo_• 01 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Якщо християнська етика, то відмову писати не потрібно.
Цей предмет мають відвідувати лише ті діти, чиї батьки написали заяву, щоб її дитина відвідувала цей урок.
Якщо ви не писали таку заяву, просто не ходіть на урок.
автор Та не реву я • 01 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яке відокремлення…,у школі є капличка,де діти щоранку примусово моляться.
Стасько• 01 ноября 2023
А де це таке і в якому класі?
Щас ухожу• 01 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
І що, навіть, про бога не згадують? Не пишуть твори, як треба за все дякувати богові? Не малюють малюнки на християнську тематику?
Svitlo_• 01 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Вони порушують конституцію.
автор Та не реву я • 01 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую,саме так і напишу
Слоник-тоник• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ні.
Смайлики розшифровували колись, пам´ятаю. Ну там злість, розгубленість, радість, фейспалм
автор Та не реву я • 01 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
Викладач каже,що потрібна заява-відмова
Svitlo_• 01 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Школи з урахуванням освітніх потреб учнів, при затвердженні навчальної програми, приймають рішення про включення в неї предметів: ’Етика’, ’Культура добросусідства’ чи іншого курсу морального спрямування або вивчення відповідних питань в рамках курсу ’Здоров’я, безпека і добробут’.

Які питання повинні розкрити вчителі у змісті цих програм:
емоційного здоров’я,
розвитку особистості та її психічних процесів,
емоційного інтелекту,
особливостей поведінки і їх наслідків,
ефективного спілкування,
самоконтролю,
булінгу і протидії його проявам,
критичного ставлення до інформації,
соціального здоров’я,
сім’ї та батьківства,
моральних і етичних цінностей,
життєвої самоідентифікації, сенсу життя, ідеалів і світогляду,
взаємозв´язку складових здоров’я,
благодійності, гуманності, підтримки осіб з особливими потребами,
прийняття відмінностей між людьми,
толерантного ставлення до поглядів і переконанням, поваги до ідей інших осіб,
спонсорства, меценатства та волонтерства.
https://24tv.ua/education/shho-budut-vivchati-diti...
Щас ухожу• 01 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Ні.
Вам повезло, що у вас адекватна вчителька