Тишком_нишком• 02 ноября 2023
А купували цього року осінній одяг/взуття?
Планувала купити взуття, але так тепло, що в лоферах/кросівках всю осінь проходила. І натхнення шукати взуття не маю.
Бабульція• 02 ноября 2023
Ношу кросівки, які купила в минулому році. Щось нове взагалі не хочеться купувати. Зимове взуття взагалі вже третій чи четвертий рік буду носити.
Малинка• 02 ноября 2023
Ні. Ні в цьому, ні в минулому не купувала. Ношу те, що є. І це не тільки осіннього одягу стосується, а й зимного. Років 4 тому назад останній раз щось із цього купувала.
Miss Lisi4ka• 02 ноября 2023
Нет, я с прошлых лет ещё обувь и одежду не сносила. Не вижу смысла тратиться, старые отлично выглядят и из моды не вышли)
Тишком_нишком
• 02 ноября 2023
Ответ дляМалинка
У вас такий великий гардероб, що нічого не потрібно?
Закуйовджена життям• 02 ноября 2023
Да, на днях получила челси. Похолодает же все равно)
На зиму купила пуховик.
Мне необходимы новые вещи когда 6 месяцев серости, не могу ходить годами в одном и том же
На зиму купила пуховик.
Чупокабра• 02 ноября 2023
Мужу куртку и кроссовки зимние, сыну ботинки купила и куртку ищу сейчас.
Себе очередной свитер и захотелось кожух из шерсти, типа бомбера
Всех в сад• 02 ноября 2023
Летом купила Челси экко по скидке, прошлой осенью и зимой носила такие же, только другого цвета и за полную стоимость в 8 тыс гривен))
Хочу пальто ещё из Зары, красное - в прошлом сезоне мой размер выгребли в первые дни запуска коллекции
Леннон_Жив!• 02 ноября 2023
Нічого не купувала. Третину ще й роздала. Одягу? взуття, сумок в мене повно на щастя
Нічний дожор• 02 ноября 2023
Дітям купила кросівки і джинси. Бо ростуть.
Собі зимові джинси (старі протерла вже).
Ну і все.
Скіфська пектораль• 02 ноября 2023
я купила куртку на +5-10 и пока не надевала)) предыдущую куртку выкинула, уже терпеть ее не могла.
Не будь КакСвета• 02 ноября 2023
Куртки в мене, чоловіка і дітей всі з секонду, купую літом, коли нікому не потрібні і дешево. Взуття всі в сім´ї носять минулих років, тільки сину 16 річному купили нові кросівки(45 розмір) 1800 грн, що для нас дорого.
Семицветка• 02 ноября 2023
Есть в чем ходить с прошлого года. Но если найду какую-то классную куртку - куплю. Пока ничего не нравится.
Покращена• 02 ноября 2023
Нет. Хотя нужны демисезонные ботинки. У меня есть те, которые я ношу зимой. Они вроде бы демисезонные, но даже при +5 в них жарковато
Небалувана Галя• 02 ноября 2023
Останні роки носила демісезонну куртку і черевики усю зиму, зимовий пуховик одягала може пару раз і то можна було обійтись, тільки місце займає. Не бачу сенсу купувати зимове.
дамаАмстердама• 02 ноября 2023
спочатку думала не купувати кросівки, потім зраділа коли різко похолодало і взула черевики. а зараз в них щось жаркувато, сьогодні купила кросівки. до градусів 5 ще в них походжу, і на весну будуть))
Не будь КакСвета• 02 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Ви в Одесі, що не треба зимове? Я зимове взуття і одяг ношу з листопада до кінця березня, інколи і у квітні.
Небалувана Галя• 02 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, в центрі України. Минулої зими мороз був дні 2, здається, снігу не було.
Не будь КакСвета• 02 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Снігу було трохи, але вітер і сирість постійно. Я теж в центрі, це ще холодніше мені,чим був би мороз градусів 5чи 7.