БезПаспортаНеПродаю• 2 часа назад

МужВсзч

Муж ушел в сзч. Сейчас без работы четвертый месяц пошел. Сильно переживает, так как на улицу толком не выйти да и нормальной неофициальной работы толком нет. Девочки, много ли нас таких кто кормит мужиков сидящих дома и как морально справляетесь?
Моль Моллівна• 2 часа назад
7 месяцев сидел, вообще не переживала и не напрягало,
А я кумедна• 2 часа назад
По життю будете утримувати?
Маруська Му• 2 часа назад
Пусть не переживает .Ваше дело поддержать .И найти онлайн что то ему .
Смайлик• 1 час назад
А далі як буде? 4 місяці то фігня. Ще ж буде кримінальна справа
Пампушечка• 1 час назад
Почему вы паритесь морально? Это же он сзч. Пусть он вас морально поддерживает, шевелит резвее мозгами, ищет подработку.
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляСмайлик
И что?Тюрем не хватит на сзчешников
Амелі на мілені• 1 час назад
Секс регулярный у мужа?
Возможно в этом причина.
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляПампушечка
Зачем? Его и так неплохо кормят))
Цирк на дроті• 1 час назад
Бабы сдурели совсем. Над штанами так трусятся, что мужчины превратятся в бесполое амёбо...
KotoSintez• 1 час назад
Ну раз он дома то пусть занимается домашней работой, что бы вы ходили только на работу. Меня такой расклад не напрягал бы, и если бы нужно было я бы мужа поддержала в этом,а то как денег нет так и сразу нафиг его некоторые здесь отписавшиеся. Как же и в горести и в радости?
KotoSintez• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
Тоесть вы бы кинули своего мужа если бы он пошел в СЗЧ? Или вы ждали бы 15 млн и домой не принимали???
Смайлик• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
И что?Тюрем не хватит на сзчешников
А на штрафи жінки зароблять
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляА я кумедна
По життю будете утримувати?
І пісечку буде йому приносити.
Бо жаліє його, ви щооооо
Апрель Ивановна• 1 час назад
Ответ дляМоль Моллівна
а потом что?
Щебетушка• 1 час назад
Ну хз, вам как лучше, чтоб был на фронте или дома живой?
Cammom• 1 час назад
Мого сусіда в грудні спіймали, а завтра дружина з донькою їде здавати генетичний матеріал бо подзвонили, що пропав без вісті.
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ще дитину народить. Одразу 3, заради підтримки тунеядця.
Дітям буде весело, як почнуть його шукати, обшуки в хаті, батько в наручниках на підлозі. Веселе життя!
Потім будете торби в тюрму таскати.
На адвокатів витрачатися.
Все, щоб штани були при ’домівці’.
Серьозно, нормальний чоловік не дозволить собі такого. Ще й нити дружині як йому погано, замість ноги їй цілувати. Якщо командири фігові і саме з-за них він пішов, можна за 4 місяці підібрати собі нормальну бригаду і нормальне місце і служити дали, якщо так сталося, що мобілізували.
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляСмайлик
дуже багато кримінальних справ доведеться відкривати, навряд чи це будуть робити. А от якщо піймають вдруге, то вже навряд чи вдасться втікти.
Трахтибидох• 1 час назад
Надеюсь ума хватило поменять не только номер телефона, а и сам телефон. Если что то менты как-то видят где сзчшник находится и перемещается.
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Та бесполезно, они и новый найдут быстро, если захотят. Это он гуляет, пока его не ищут. Если им надо - находят почти сразу.
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Это да
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Вже відкрита на нього справа.
Просто зараз реєстри закриті, не видно простим людям.
Коли небудь займуться.
Мальчижка• 1 час назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Вже відкрита на нього справа.
Коли небудь займуться.
Хоть бы этих занимальщиков всех вздернули на фонарях. 🤬
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Вже відкрита на нього справа.
Коли небудь займуться.
можливо, але ж це десятки тисяч, якщо не сотні. Це треба документально ці всі провадження оформити. Це ж не автоматично - СЗЧ-піймали-тюрма.
Це ймовірно закриває для людини можливість в майбутньом займати якісь нормальні посади в гарних компаніях, бо там це точно побачать. А може і просто оголосять всім амністію.
Але якщо чоловік і раніше перебивався якимись випадковими роботами, то і далі так буде. Хіба почнуть рахунки блокувати, права водійські і тд.
Голубец• 1 час назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Потім будете торби в тюрму таскати.
На адвокатів витрачатися.
Все, щоб штани були при ’домівці’.
які штани, як можна так срати на близьку людину? на такій одружитися і ворогів вже не треба, життя і так покарало
Язвочка• 1 час назад
Автор, а подробности будут? А как он ушел? Как удалось? Это из учебки убежал?
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
це все фігня, поки немає політичної волі щось робити з СЗЧ.
А так знайти можуть всіх, це не є проблема. Хіба чоловік десь закриється в якомусь погребі в селі.
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
Кормите, он вас потом отблагодарит, рога подарит
Яичница с беконом• 1 час назад
кто пишет всех в окоп - вам мало кладбищ еще?
Яичница с беконом• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
отправьте подыхать - получите 15 лимонов и подарите ему рога