Гидроусилитель руля• 02 ноября 2023

Продавился диван

Диван продавился, на месте вмятины дырка от, видимо, выскочившей пружины. Это можно как-то исправить или легче купить новый? Если кто-то чинил, сколько заплатили?
genteestupida• 02 ноября 2023
Сами отпорите ткань по периметру и вставите паралон , потом зашейте .
Перелицевать сейчас по цене нового ))

Мамин тріль• 02 ноября 2023
Это чинится. Ищите Ремонт и перетяжка мягкой мебели на олх. Цену там же можно узнать, прозвонив мастеров
Говорю відверто• 02 ноября 2023
Один колись самі ремонтували, все купили в спеціальному магазині., набагато дешевше, чим ремонт від майстра чи новий диван. Свекруха старезний диван і два допотопні крісла колись перетягувала, нам не сказала, типу сюрприз, з неї шалені гроші взяли тоді. Зараз теж в мене один диван трохи продавився(син підліток на ньому постійно товчеться), то купила топер, трохи краще наче.
В кого тако було• 02 ноября 2023
Ремонт буде дешевше нового, але не копійчаний. Пружина прорвала поролон, тобто заміна поролону будеокрім заміни оббивки
В кого тако було• 02 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Шалені гроші в порівняні з чим? Ви теперішні ціни на нові м´які меблі бачили?
Я влітку перетягнула диван з частковим ремонтом складових, 7 тис( майстер сам забрав, все зробив , привіз, встановив). Аналогічний новий без доставки 12тис
В кого тако було• 02 ноября 2023
Ответ дляelegante
Перелицевать сейчас по цене нового ))
Не погоджуся. Перелицьовувала влітку
Говорю відверто• 02 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я останній диван три роки тому за 9 тисяч купила, але ремонт за 7 вважаю дорого, може комусь і норм. Зато ми з чоловіком самі навчилися це робити.
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Не погоджуся. Перелицьовувала влітку
Мне за старый диван насчитали 6 штук ))) я плюнула и сама вспорола поменяла паралон перестелила пружины промятые не в ходовую зону )) обошлось нитками и иголками ))
Этот диван все равно убьют)) Чехол одела и вуаля как новый ))