Гарні диньки• 03 ноября 2023
Як аргументувати своє небажання спілкуватися з батьком дитини, крім грошей?
Ось так склалося моє життя що народила я рано, дякувати Богу, з батьком дитини ми одружені не були, ще на ранніх строках вагітності він показав своє справжнє обличчя.
Після народження дитини, я завчасно попередила коли піду реєструвати, він був типу зайнятий, сумлінно чекала той місяць що за законом у мене був на отримання свідоцтва про народження, часу у батька не знайшлося щоб прийти зі мною до РАЦСу і визнати батьківство, тому я отримала документи як одинока мати.
За 12 років ну може кілька тисяч гривень він дав, усе бідненькому грошей немає. Нещасний, я маю сплачувати оренду, забезпечувати дитину, якось жити і ніхто не питає чи маю я гроші чи ні, треба, а він живучи у власному помешканні на дитину щось ніколи грошей не має (а на сигарети кожен день знаходяться).
В принципі, він має бажання спілкуватися, але чомусь кожна наша зустріч закінчується скандалом
, побиттям, викликом поліції (і звісно винна обовʼязково я, я ж неадекватна).
Тому я вже багато років обираю ховатися і тікати.
Його бабуся з дитиною спілкуватися хоче, але є нюанс, вона використовує це задля налогодження стосунків із своїм внуком, то ж я бабайка, не дозволяю спілкуватися йому з власною дитиною, а вона як брала дитину, обов’язково запрошувала онука, бо що ж то.
Так вони допекли мене що я поїхала за 600км, світ за очі.
Тепер вона плаче що сумує, а я ж винна у всіх смертних гріхах, а коли я кажу що він юридично не батько, він дитині копійки не дасть, бо йому пофіг, він ніхто і я не маю йому давати дитину, одразу «причем тут деньги?», ну дійсно до чого?
Ось мені цікаво, як аргументувати небажання спілкуватися з цією людиною щоб бабця заспокоїла свої таланти і перестала робити так, як я прошу не робити?
Магиня• 03 ноября 2023
Нахріна таке спілкування?
Ви мозахістка? Накуй люди розуміють з першого разу.
Бабуся може відпрацьовувати номер - всі какашки одна я в віночку.
Автор на куй вам така рідня?
Ті люди вам ніхто і звуть їх ніяк, своє відношення вони вам за 12 років вже показали мільйон разів.
Живіть без них, без істерик і все.
Автор на куй вам така рідня?
Живіть без них, без істерик і все.
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
До суду подавала на визнання батьківства, за місцем проживання відповідача, він викидав повістки, вони типу не підтвердили що він проживає за тією адресою, тому відхиляли позов (чи як воно там правильно називається)
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Навіщо????
’кожна наша зустріч закінчується скандалом
, побиттям, викликом поліції’ - це взагалі як???
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Занести всю їх сімейку в блок, якщо бабка нормально не розуміє
Ото і я так думаю, три роки не розмовляли з нею, і ще стільки б не чула.
Просто хочеться сформулювати нормально свою думку, раз вона вважає що дитина росою харчується і в лопухах вдягнена і це норм, то хай ідуть нафіг з іншої причини
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Навіщо????
Отак
Магиня• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну і ви серйозно розглядаєте можливість спілкуватися з тим кому покую на вас і вашу дитину?
Автор ви таки мозахістка?
Бо я не можу зрозуміти накуя ви щось там намагаєтеся довести і кому?
Автор ви таки мозахістка?
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Автор ви таки мозахістка?
Ні, я такої можливості не розглядаю, мені потрібен аргумент для бабці, бо щось до неї не доходить що то не ок
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Отак
У вас нема рідних, близьких? Нема кому захистити?
Чи ви поліції кожен раз кажете ’Відпустіть Васю, то він випадково мене зачепив, коли сам падав?’.
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та не, не казала я ніколи такого, і кожен раз у сме їздила, але там є нюанси, ніхто мої заяви не розглядав, часто навіть відмовлялися приймати, ну то таке
Магиня• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Автор пропоную - Бабусю йдіть на куй!
Залізничний аргумент.
Нафіга вам метать бісер перед свинями? Своє відношення ті люди вам показали коли не визнали вашу дитину. Тобто ви не родичі і ніколи ними не були.
Залізничний аргумент.
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
А пристрелити його не пробували?
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
А пристрелити його не пробували?
Та він і сам пробував, на машинах розбивався, з третього поверху стрибав, але нажаль «там» такі не потрібні
Магиня• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
А пристрелити його не пробували?
Тобто ви пропонуєте автора посадить за грати щоб дитина її пішла в притулок?
Ну можна і так тільки нахріна воно?
Думаєте від цього злочину того онука(онучку) будуть більше любить?
Ну можна і так тільки нахріна воно?
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Автор вы хотите от них денег поэтому вся эта канитель?
Взагалі було би непогано, але більше за грошей я би хотіла спокійно жити
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Там всякі потрібні. Я б йому підмогла.
Переїхали б кудись, чесне слово. Ну що за мазохізм? Вам себе не жалко? Чи світ клином на цьому дурню зійшовся?
муха в кедах• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Просто послать разок и больше не общаться
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Ну можна і так тільки нахріна воно?
Любить хто кого в цій історії???? Фільм жахів. Вам так не здається?
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Там всякі потрібні. Я б йому підмогла.
А ви читаєте?
Я вже три роки як «переїхала кудись», взагалі з ними не спілкувалася, тепер ось бабця другий місяць мені виписує/телефонує, думаю що їй сказати щоб вона зрозуміла що кіна не буде
Царевна в уггах• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
А ви читаєте?
Просто змініть номер телефону. Це просто.
муха в кедах• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
А ви читаєте?
В блок
На йух
Какие ещё варианты?
Ну можете вежливо сказать: Вы в нашей жизни участие не принимаете , более меня не беспокоить
На йух
Какие ещё варианты?
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
А ви читаєте?
Нічого їй не казати, все без толку.
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
А ще мені дуже подобається «ти заміж не вийшла?», «а чоловік дитину не ображає?», «а чого ви квартиру не купили? ну я думала може в тебе чоловік такий що може», «а ти другу дитину не хочеш? ну і що що війна, усі народжують, сиділа би вдома, і підлітка б контролювала»
Магиня• 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви просто з таким не стикалися.
А в мене подруга зі схожою історією. Вона зустрічалася з хлопцем, потім завагітніла а він її кинув. І все одно періодично з´являється в її житті тільки для того щоб знову нагадати про себе. Аліменти не плате, дитину не визнає але життя псує вже більше 10 років і ніфіга вона не може зробити. Просто тому що не може довести що він її і її дитину переслідує. А позиція поліції - будуть вбивати тоді кличте, а просто так нічим не можна допомогти.
Вона коли почалася війна виїхала за бугор і там викинули всі телефони. Так тепер цей ідіот всіх її родичів і друзів достає. А у нього справка що він дурак, його вже неодноразово били але не доходить. Нажаль
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Ви просто з таким не стикалися.
Мало били.
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Ви просто з таким не стикалися.
Як точно ви усе зрозуміли.
Віін навіть шлюб зруйнував, настільки йо^нуте створіння, нічого його не зупиняє
Брехушечка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Зачем вам аргументы и эта бабця ? Нужно было забыть про всех этих людей ещё тогда , когда отец ребёнка отказался его регистрировать на себя. (а ещё лучше было бы не рожать от такого мужчины, потому что такие мужчины не достойны размножаться). Живите спокойно, растите ребёнка, устраивайте личную жизнь с другим, нормальным мужчиной. Зачем вам, и особенно вашему ребёнку, хоть какое - то общение с такими неадекватными и нездоровыми ’ родственниками ’?
Брехушечка• 03 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
А ви читаєте?
Так заблокируйте везде бабцю. Зачем ей что то говорить?
Гарні диньки
• 03 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну бо то ж я баба Яга, до людини не доходить чого це я так себе поводжу