Играю_на_кларнете• 03 ноября 2023
Відкладати хочаб трохи?
Долар, євро? Хочу купувати раз на місяць, чи варто?
Результат:
вже голосів:
50 (62.5%)
Долар
26 (32.5%)
Євро
4 (5%)
Гривню відкладати
жижифреймут• 03 ноября 2023
Ситуация с курсом непредсказуема. Конечно, имеет смысл откладывать. Суммы же небольшие, лучше часть в долларах, часть в евро.
Играю_на_кларнете
• 03 ноября 2023
Ответ дляdulenok
Таких мелких купюр в обменках нет,чтоб я могла купить доллар и евро
Якщо і 20євро чи 20 доларів, вже хочаб щось
Играю_на_кларнете
• 03 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
Автор, який дохід?
До цього жили в 0?
15, діти зйом...впо
ДинамоКит• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
15, діти зйом...впо
Вам сам Бог велів відкладати.
Играю_на_кларнете
• 03 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
Вам сам Бог велів відкладати.
Що за сорказм?
Играю_на_кларнете
• 03 ноября 2023
Ответ дляFashion_besties
Відкладайте яйця.
Вони можуть раптово підскочити у ціні
Ви вже нанесли собі яєць?
ДинамоКит• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Да
Тільки головне правило. Гроші зайшли на карту - відразу купуйте. Бо з залишку не вийде з такого доходу відкладати
Спасу мир• 03 ноября 2023
Ну такое, если деньги могут в ближайшее время понадобиться то проще в гривне
У меня есть долларов отложенных немного в привате ну и толку, от курса 36,57 к 36,16)
А вам их покупать дороже вообще не выгодно
ДинамоКит• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Що за сорказм?
Який сАрказм? Ви птаха бездомная , у вас діти. Невідомо що завтра буде.
Fashion_besties• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви вже нанесли собі яєць?
Ви образилися а даремно.
Папір, чи то євро чи то долар дешевшає.
Їжа дорожчає.
Зробіть запас консерв, продуктів, що не псуються, миючих засобів
Папір, чи то євро чи то долар дешевшає.
Їжа дорожчає.
Українська Мрія• 03 ноября 2023
Я валюту по черзі відкладаю. А після того як виїджали... то і 2000 крон купила, щоб були
жижифреймут• 03 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
О, те, кто не выехал, то ’почекуны’, а тут выехала и ’птаха бездомная’. Вот оно, вот. Во всей красе.
жижифреймут• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Що за сорказм?
Автор, имея хоть небольшую заначку Вы будете себя спокойней и уверенней чувствовать. Меняйте по немногу.
Играю_на_кларнете
• 03 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
Зараз пів України бездомних птах!!! Я так розумію ви сидите в свому гнізді??? Тоді відкладайте яйці...
Ширли-Мырли• 03 ноября 2023
Є таке поняття як диверсифікація.
Не можна всі яйця складати в один кошик, треба розділяти.
Щось в валюту ту чи іншу, щось в запаси натуральні (продукти, що не псуються),
Але загалом резерви потрібно робити хоч трохи, бо життя непередбачуване. Тільки без фанатизму, до рівня Плюшкіна доходити не варто, жити сьогодні теж треба.
ДинамоКит• 03 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Ви в своєму розумі? Я така ж впо, птаха бездомная, як і автор.
ДинамоКит• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Привіт з Херсонської області. Живемо зараз в чужому гнізді. Тим гостріше відчуваю потребу відкладати.
В своїй хаті - нема грошей - ліг голодний холодний, але в своє ліжко.
А коли тебе можуть попросити будь якої миті - воно напрягає. І не так легко швидко знайти роботу на новому місці.
...аяприкольная• 03 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
15, діти зйом...впо
Евро,в друг решите в ЕС выехать,хоть 50 в месяц.
Инста_Богиня• 03 ноября 2023
Порахуйте, це ви за рік відкладете 250 дол, чи варто воно таких мучєній? Мабуть ні, краще дітям їсти купити.