ФФФФристайла• 04 ноября 2023

У кого близькі доживали в пансіонатах і будинках престарілих- вас мучила провина

Питання в темі.
Людина дуже хвора і проблемна.
Лікування не буде. Тільки паліатив.
Є дегенеративні зміни мозку.
Плутає день-ніч.
В квартирі все це з моїми дітьми і на обмеженій території - я це не витримаю.
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Тоді заспокойтесь , ви все зробили правильно , ваша мама під наглядом професіоналів , сподіваюсь вона звикне , а ви просто частіш провідуйте іі
Тримайтесь
Боляче мені частіше відвідувати.
Раз на тиждень буваю.
Довго на це налаштовуюсь.
Після поїздки лежу розбита.
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Тримайтесь
Дякую!
Муркошечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Боляче мені частіше відвідувати.
Раз на тиждень буваю.
Довго на це налаштовуюсь.
Після поїздки лежу розбита.
Раз на тиждень то норм , не рвіть серце , у вас діти , їм потрібна здорова мати !
Ви не кинули свою маму , а навпаки надали їй кваліфікований догляд
А як довго вона в цьому закладі ?
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
А як довго вона в цьому закладі ?
Місяць
Муркошечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Місяць
ООО , тоді ясно , то як діти , коли починають ходить до дитячого садочку істерять кожний ранок !
Звикне , бо правильно ж кажуть , що старий , що малий
Вона трохи маніпулює вами , не крайтесь !
Хворі старі люди в більшості егоістичні , я думаю їй там добре )
То вона вам нерви робить просто )
Ви молодець , що надали мамі проф догляд ,так має бути й так і є в розвинених країнах
Сил вам )
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
То вона вам нерви робить просто )
Сил вам )
Спочатку була довольна. В порівнянні з умовами із яких я її забрала
Тепер проситься до дому.
Муркошечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Тепер проситься до дому.
Ну якщо там і побут краще і вона була довольна , то просто може такий період на неї накатився , а там подружки в неї не з‘явилися ?
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Людина в тяжкому стані.
Помирає.
Страждає.

Які подружки 🤦‍♀️
Муркошечка• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Людина в тяжкому стані.
Помирає.
Страждає.

Які подружки 🤦‍♀️
Вибачайте , ну я просто подумала ,якщо вона з вами спілкується , то може спілкуватися хоч трохи з иншими , коли просвіт є
Я розумію , що це важко , але якщо вона така хвора , то має бути під наглядом і ви все правильно зробили
автор ФФФФристайла • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Дякую!
Миру вам!
ОйЙой• 04 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Я перепрошую, ви тролите мене???
Нет!
Она вас кормила и ростила
ОйЙой• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
вы пишите о грузчиках поднимающих мешки. я пишу они их на колясках поднимают?
На плечах своих
ОйЙой• 04 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
сходите, помогите. я посмотрю, с какого боку вы к той коляске подойдете и как будете нести
Один сверху другой снизу
Тримаю свічку• 04 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
А чому неможливо забирать на вихідені. Ви так хочете збагрити, щоб не бачити і не чути і не знати?
Вы разве не понимаете, что каждый отъезд будет смерти подобен для обеих сторон?
Эт вернячОк• 05 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так, бо збирається вночі і їде на круті сходи.
Ліфт вони вночі відключають.
Її сварять і ведуть до палати.
Умовляють вкладатися і спати
Якщо зі сходів покотиться - це буде біда.
Я не розумію чого її на ті сходи треба.
Туалет на її поверсі - сусідні двері.
Тому що вона вже як мала дитина, не повністю відповідає за свої дії. От їй і потрібен цілодобовий догляд. Ви вдома ще вночі зможете подивитися, а вдень як. Не картайте себе. Не всі можуть покласти своє життя на алтар жертовності. І не завжди воно потрібно
Карма хамелеона• 05 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Київська область іКиїв, нажаль назви я вже не пам´ятаю. Через професійну діяльність мала змогу отримувати інформацію декілька років тому. Мене в тому дуже багато чого шокувало. А ще окрім нелюдського ставлення, ще є момент,як туди запроторюють без згоди пацієнта, як обробляють родичів, аби вони погодилися на те, аби здати до них свого родича і заплатити кошти, як розповідають про необхідні ліки та обстеження, які по факту не проводять і ліки не дають
Хм
Очень всё преувеличенно пишите, извините, прям драма на драме 😏
И да - те, кого в такие пансионаты помешают, однозначно недееспособны, опасны и для себя, и для окружающих
Или вы считаете, что тело, которое с..т 5 раз в день, всё это разносит, не выключает газ, ночью никогда не спит, постоянно норовит выйти из дома и пойди непонятно куда - это человек?
Увы, нет 🤷🏻‍♀️
Это - овощ
И он обратно в норм состояние никогда не вернётся, это откат навсегда
Это надо осознать и понять
А прожить такое тело может спокойно лет 10, 15, 20
И всё это время родственникам ухаживать самостоятельно и тянуть пустую оболочку без мозга?
Просто потому, что скучно в пансионате и о ужас - нельзя удрать и пойти открыть газ везде?
А 90 % просится домой лишь потому, что да, действительно, в пансионатах нельзя творить что хочешь
Какая досада )
Такие пациенты конечно будут всячески сгущать краски, и каждый раз всё больше и больше, они ведь хотятдомой творить дичь, чтобы с ними носились, было внимание 24/7, все бегали вокруг
А как же
Они очень хитры в этом плане
Знаю прекрасно, о чём говорю
Нет, так не должно быть в цивилизованном мире
Мир - для осознанных, для тех, кто себя обслуживает сам и отвечает за свои действия
Никто не виноват в том, что у конкретного человека тело и мозг так рано отказались служить, всякое бывает
Но стать заложниками этого? Да ну
И точно тратить жизнь молодую на то, чтобы обслуживать овощное существование другого - не надо
Кончено, если есть деньги на уход и обслуживание в этих заведениях
А если их нет - разумеется, тогда всеми силами такие досмотрщики будут убеждать других, как же это негуманно, неправильно и тд, пансионаты зло и прочее
Деньги решают всё, как ни крути
Вот и вся суть
Такова жизнь
Царевна в уггах• 05 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
Разве что в ваших.
Я в 1998 получала диплом университета. Уже был пластиковый диплом,не книжка...
Неновая почта• 05 ноября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
И? Я получала книжечку