ОхиИВздохи• 04 ноября 2023

Година в метро?

Це для вас довго їхати чи нормально ? Не на роботу кожного дня, а просто, щоб десь прогулятися, щось побачити
Результат:
вже голосів: 111
54 (48.65%) Не довго
51 (45.95%) Довго
6 (5.41%) Результат
Ласковая_львица• 04 ноября 2023
Та не, норм
Железобетон• 04 ноября 2023
А де це можно годину їхати в метро?
АдеКВАтная• 04 ноября 2023
Пока доедешь, уже устанешь. Я такое не люблю. Люблю села в такси, приехала и гуляешь и отдыхаешь. Обратно тоже такси. Не люблю общественный транспорт
ТрамвайGirl• 04 ноября 2023
Если сидя, то ничего, можно покататься. Но если это час пик, и тебя со всех сторон давят и дышат на тебя, то удовольствие сильно так себе.
Like-995b• 04 ноября 2023
В метро Дубая например запросто )
автор ОхиИВздохи • 04 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
На таксі довше буде
Крим мій• 04 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
А де це можно годину їхати в метро?
В Киеве. С переходами от крайней до крайней час и выходит
ТрамвайGirl• 04 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
А де це можно годину їхати в метро?
У Львовi.
автор ОхиИВздохи • 04 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
А де це можно годину їхати в метро?
Та впринципі всюди , де є метро
5cmhybyna• 04 ноября 2023
я не користуюсь транспортом
АдеКВАтная• 04 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
На таксі довше буде
Зато комфортно. И не всегда дольше, смотря в какое время ехать.
Железобетон• 04 ноября 2023
Ответ дляКрим мій
Так а де є там гуляти, якщо їхати від крайньої до крайньої? Виїжджаю з лісу метро Червоний хутір і їду така гуляти хіба що на Оболонь, і то менше години буде. Ну таке собі
Морковна• 04 ноября 2023
Живу около академа, люблю летом гулять на крещатике, почтовой, контрактовой. Ехать 40 минут, мне не долго. На работу вот уже 7 лет езжу тоже 40-50 минут на метро, печали не вижу))
Морковна• 04 ноября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
У Львовi.
То нє, в Одесі 😉
ТрамвайGirl• 04 ноября 2023
Ответ дляМорковна
То нє, в Одесі 😉
А! Звыняйте перепутала.
Морковна• 04 ноября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А! Звыняйте перепутала.
Там жеж як раз відділення моно банку на початку та кінці гілок метро😉
Кіма кепка• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
я не користуюсь транспортом
На мітлі літаєте?
Пургену мне• 04 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В метро Дубая например запросто )
кста метро там крут!! заплатили 5 дихрам и увидели другой мир!!!
Будьте так ласкаві• 04 ноября 2023
Якщо є конкретна ціль, то година не довго. Якщо просто прогулятись, то довго
Света С Приветом• 04 ноября 2023
Година - це довго для роботи щодня. А на цілий день в хороше місце виїхати - нормально.
Уходя дверю не хлопать• 04 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
А де це можно годину їхати в метро?
Ну це мабуть типу коли тривога, а ти на Арсенальній, то так можна і дві їздити
Крим мій• 04 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Гулять? Я про переходы пишу между станциями подземными)))