Розбещена цяточка• Изменено 04 ноября 2023
Осінній ліс біля Києва, підкажіть де?
Дуже хотілось би з дітьми на вихідні в ліс, щоб походити листям пошуршати, повітрям подихати і переночувати можливо. Де найближче на правому березі?
Розбещена цяточка
• 04 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Пірогово, феофанія
Точно! Забула про них. Дякую добра людино!
Розбещена цяточка
• 04 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
А мин и боеснарядов не боитесь?
Шукаю місця без, не всюди орки були
Розбещена цяточка
• 04 ноября 2023
Ех, я б в Карпати, але в даних умовах хоча б в найближчий ліс)
муха в кедах• 04 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Шукаю місця без, не всюди орки були
Просто вам сейчас насоветуют леса из довоенного опыта. Мне на работе как рассказали как одной женщине ногу оторвало в лесу, где то под Броварами, так теперь страшно лаже в сторону оеса смотреть
Розбещена цяточка
• 04 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Я той напрямок не розглядаю, тільки правий берег, куди не доходили.
Кондуктор троллейбуса• 04 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Ага, у нас тоже сосед за грибочками сходил, на гранату набрел, слава богу она оказалась сигнальной, но с квартиры он уже больше двух недель не выходит
Глас_Народа• 04 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А куди не доходили?
Успокойся_Успокойся• 04 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Шукаю місця без, не всюди орки були
А если не были, но что-то прилетало и не взорвалось?
Глас_Народа• 04 ноября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
І не кажіть. У нас на дереві знайшли коли приїхали обрізати.
Хоча і у місті були, але все-таки хто знав, що стільки воно там стирчало і що могло статися
Блакитна устриця• 04 ноября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Такі місця можуть бути будь де у Київській обл.Та навіть іграшки які так люблять залишати у пісочницях у дворах можуть бути заміновані.Таке зараз життя..
Успокойся_Успокойся• 04 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Бортничи считается вообще Киевом, туда не доходили. Но друзья находили осколки....
Лінива, не каюсь• 04 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Я коли приходжу на дитячий майданчик, відразу оглядаю що там лежить, бо дитина любить підбирати різний хлам.
Лунтик-паунтик• 04 ноября 2023
Як на мене, максимум ВДНГ.
Зайти трохи в ліс, там доріжки - погуляти. Адже війна:(
Пирогово ще..
Феофанія.
Пирогово ще..
Феофанія.
З царем в голові• 04 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А чего не выходит? Штаны стирает?
Кондуктор троллейбуса• 04 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А чего не выходит? Штаны стирает?
Ну да...шок у чувака, даже не помнит как домой вернулся
Напланетянка• 04 ноября 2023
Я сьогодні гуляла по лісопарку між станціями міської електрички Сирець та Рубежівська, лісових вражень вистачило, хоч то й не справжній ліс)
А ще, там точно безпечно