Чарівна патика• 04 ноября 2023
С рыжего в блонд, реально?
Надоел мне рыжий цвет больше 10 лет его ношу. Хочу перемен. Реально выйти в теплый блонд?)
Чарівна патика
• 04 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Так, але краще у спеціаліста , от чесно перевірено роками і спаленим волоссям
Звісно що до спеціалістів)
Вже записалася.
Скіфська пектораль• 04 ноября 2023
Впринципі так. А рідний колір який? Якщо світлий, то змити рудий та затонуватись.
Дикая Роза• 04 ноября 2023
Конечно реально. Пару раз осветлиться хорошим порошком на низком проценте оксида с интервалом около месяца
Чарівна патика
• 04 ноября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Близько до темного.
Морковку дай• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Близько до темного.
Ви прям створили тему для мене. Я теж рижа і теж хочу в блонд
Дивилас сьогодні це буже приблизно 6тис коштувати. І думаю чи треба воно мені?
Чарівна патика
• 04 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Яке місто?
Не , ну за такі кошти я не згодна))
Морковку дай• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Яке місто?
Не , ну за такі кошти я не згодна))
Київ