ФсеСама• 05 ноября 2023
Пересадка волос где
Есть ли у нас в стране врач который делает качественную пересадку волос? Знаю Баранова но отзывы неоднозначные да и сам он лысоватый.
Я конечно могу поехать в Турцию меня выпустят , но как подумаю что это нужно 30-40 часов в автобусе ехать сразу желание пропадает.
Молчунья• 05 ноября 2023
Знаю, что несколько раз турецкие врачи специально приезжали в киев на пересадку волос, т.к наших мужчин не выпускают.
Завжди з рушником• 05 ноября 2023
А інші методи не допомогли? Навіть меноксіділ? Я обожнюю чоловіка напівлисого, він неймовірний. Чому вас так бентежить ваша лисина?
ФсеСама
• 05 ноября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Колол regenera результат нулевой разочерван. Очень некрасиво выгляжу.
ФсеСама
• 05 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
Куда приезжали есть инфа?
ФсеСама
• 05 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Стамбул только. У нас нет нормальных врачей этого направления(
В Стамбуле много врачей к любому или как искать хорошего?
Завжди з рушником• 05 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Хто сказав що не гарно? Дружина?
Від регенери дива не варто чекати. Вас просто розвели на гроші.
Якщо вже геть біда, я б радила масаж голови 3 рази в день + міноксидил інтел 5% вранці і ввечері на ділянки де облисіння. Курсами. Можна ще купити інфрачервоний гребінець. Це те, що науково доведено і підтверджено.
Але я б розбиралася з вашою психікою. Лисі чоловіки теж гарні, а дехто неважливо чи лисий чи ні, але такі сексуальні. Проблема не в волоссі