Помидорина• 05 ноября 2023
Ще одна тема про виховання. Не прості теми
Дівчата, ви говорите з дітьми про наркотики? З якого віку? Як? Чи вмикали можливл якісь передачі?
Я б дуже хотіла, щоб у наших школах також були лекцій про небезпеку і як вберегтися.
Ну і про сексуальне виховання також. Це такі теми, яких не потрібно соромитися, про які не зайве ще додатково розказати.
Можливо є лекції для батьків, де пояснюють як говорити з дітьми на складні теми
Помидорина
• 05 ноября 2023
Ответ дляksanka_z
- тут багато відповідей батькам на тему сексуального виховання дитини. Юля також проводить лекції і для батьків і для дітей.
Дякую
Помидорина
• 05 ноября 2023
Ответ дляksanka_z
- тут супер відео про наркотики. Лектор дуже цікаво підліткам викладає що воно, як воно діє і чим небезпечно. Я сама з задоволенням дивилась
Дякую вам.
сказочное_Бали• 05 ноября 2023
Говорила вперше в 9 років, коли у сусідній школі виявили розповсюдження наркотиків під видом аскорбинки.
Нещодавно знов була про це мова, бо також є загроза. Ну і так , в повсякденному житті дитина ж не у вакуумі- є інформація про наркотики і їх шкоду.
Посудомойка• 05 ноября 2023
Молодшій 9 років, про наркотики вже неоднаразово розмовляли, бо траплялись на вулиці конкретні наркомани в характерному стані. А ще вона мене питала що то за пігулки у серіалі «Ход королевы». Теж розповіла їй про ліки, які можуть бути наркотиком.
Стосовно сексу та статевого виховання, то в доньки є книга Мія дорослішає, вона її прочитала і потім я відповіла їй на всі запитання, розʼяснила що там не зрозуміло було
Посудомойка• 05 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Я напевно ще в першому класі розказала про те, що ніяких цукерок не від кого не брати. Тобто взяти, подякувати але не їсти, з початку показати мені.
Манка Я• 05 ноября 2023
Моя думка чим раніше, тим краще починати подібні розмови. Просто враховувати вік дитини і пояснювати доступно. Видавати не всю інформацію, а дозовано.
сказочное_Бали• 05 ноября 2023
Ответ дляПосудомойка
Ну от про цукерки то взагалі з дитинства раннього. А там подача трохи інша - що то така аскорбінка, яка покращує настрій і т.д. ясно що це не цукерка, щось нове для розуміння дитини .
Грабля• 05 ноября 2023
О, наша бабуся тільки дитина почала повзати розказувала постійно)))
Вже 17, ржем, бо лякалка з дитинства, не зробив уроки, будеш наркоманом, не з´їв пиріжка будеш наркоманом і тд. Ще всі новини про наркотики де як і коли. І це за столом, в туалеті сидиш довго, значить наркотики ховаєш.
Прививка на все життя))
А взагалі тільки нестійка психіка дитяча може на це повестись. Якщо психіка в порядку то нічого не буде.
Мені в інституті сто раз пропонували і була я в таких компаніях.
Вже тих людей нема в живих
Прививка на все життя))
Вже тих людей нема в живих
сказочное_Бали• 05 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Прививка на все життя))
Вже тих людей нема в живих
Прививка на все життя))
Вже тих людей нема в живих
Прикольна бабуся)))
Бритоножка• 05 ноября 2023
Проводили в школе лекцию про наркотики, подробно четко, с объяснениями, фото и видео.
На большую часть подействовало, сами дети говорили, что помнят еще ту лекцию, очень поразила, наркотики вызывают страх.
А некоторые - 8 класс - уже покуривают активно траву, не прочь и попробовать наркотики, благо пока не нашли где взять.
Так что - это полезное дело, конечно, но полностью не убережет.
Грабля• 05 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Прикольна бабуся)))
Ага, тільки вона не в жарт, а серйозно.
сказочное_Бали• 05 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Ага, тільки вона не в жарт, а серйозно.
Ну, страх , мабуть, сильний був. Моя всіх в палінні підозрювала, а я була одна дівчина серед купи хлопців, які , дійсно, цигарки ховали, то мені образливо до сліз було, як мені руки нюхала - я ж бо не така!🙈🤣 а зараз смішно
Грабля• 05 ноября 2023
До нас приїздили в школу якісь віруючі американці в 93 р і показували фільм. Я його шукала, але не знайшла. Сюжет як воно затягує і як людина котиться по накатній, як друзі привчають. Фільм жорстокий, але в школі з 6 класів, ніхто наркоманом не став.
Як його знайти, неуявляю
сказочное_Бали• 05 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Мене у школі десь у 8 класі водили на художній фільм де брат сестру постійно з наркопритонів витягав, тоді всіх школярів міста водили , а у мене школа біля кінотеатру була, то я не знаю що там за лоббі було, але нашу школу водили на той фільм тричі. Там такий треш у фільмі, на мій погляд, не за віком для школярів був, але від наркотиків точно, мабуть , відвадило.
Ответ дляГрабля
Прививка на все життя))
Вже тих людей нема в живих
Прививка на все життя))
Вже тих людей нема в живих
я б швидше думала, що коли ти з дитинства про наркотики чуєш і ними тебе лякають, як бабаємо, то ситуація буде навпаки. бо ж ніхто не боїться бабая, коли виростає. так і дитячі лякалки наркоманом теж можуть видатись не такими страшними