ИМХОля• сегодня в 10:40
Уже читали новость про эту семью?
Я говорила и буду говорить, что мрази есть везде, не зависимо от того, какой национальности, какого пола, возраста и рода занятий человек.
Мама героиня, с сыновья герои, а как оказалось, самые страшные монстры!
Они еще и земляками моими оказались, этот ужас был совсем рядом
Ответ дляДобрая свекровь
Как эти котики муркотики?
Командиром 17 Армійського корпусу за кілька днів має бути призначений Олександр Горбачов, який нині обіймає посаду заступника командувача Оперативного командування «Південь» (в/ч А2393). Втім, залишається загадкою, як Горбачову вдалось уникнути покарання за участь у пограбуванні, катуванні та вбивстві в 2014 році 43-річного фермера з Луганщини Олега Куницького, який 29 червня 2014 року їхав на автомобілі «Лада 212140» й близько 17-ї години був зупинений військовослужбовцями 51-ї бригади на блокпосту між селами Єпіфанівка та Нова Астрахань Кремінського району (Луганщина).
При собі в Куницького були паспорт громадянина України, закордонний паспорт, атестат про закінчення школи, два дипломи Луганського аграрного університету, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а також 100 тисяч доларів (Куницький напередодні декілька днів знімав гроші, щоб придбати земельну ділянку).
Як стверджує Харківська правозахисна група, Олег Куницький був успішним фермером і проукраїнським активістом. Він був організатором Сватівської самооборони й волонтером, який збирав кошти та надавав постійну допомогу військовим. Багато в чому завдяки його зусиллям Сватівський район лишився на підконтрольній уряду України території.
Після того, як авто фермера зупинили, старший прапорщик Військової служби правопорядку Іван Васюк і начальник адміністративної групи штабу Рівненського зонального відділу ВСП Сергій Стрілець його обшукали й знайшли сумку з грошима. Гроші Васюк і Стрілець забрали, зв’язали чоловікові руки, на голову одягли мішок та відвезли до місця дислокації 51 окремої механізованої бригади (в/ч А2331) у село Варварівку.
У військовій частині Куницького катували добу, вимагаючи від нього зізнатись у причетності до скоєння терористичних актів. Вранці наступного дня в частину прибули бійці 8-го полку спецназу на чолі з офіцером управління розвідки оперативного командування «Захід» Олександром Горбачовим. Військова служба правопорядку передала фермера спецназівцям. Але після передачі чоловіка стало очевидним, що йому потрібна медична допомога. Медики військової частини провели огляд і констатували, що затриманий потребує негайної госпіталізації.
До Старобільська Олега Куницького не довезли – військовослужбовці, якими командував Горбачов, по дорозі вбили фермера, після чого Горбачов наказав двом солдатам закопати тіло. За декілька днів вони повернулися, щоби перепоховати труп і засипати його хлорним вапном – земля була дуже суха, викопати глибоку могилу не вдавалось і Горбачов боявся, що тіло знайдуть собаки. До речі, під час перепоховання Горбачов лопатою зламав Куницькому ноги, бо труп не поміщався в могилу.
Невдовзі Олександр Горбачов, Іван Васюк, Сергій Стрілець та майор Сергій Оніщук були арештовані за підозрою у пограбуванні та вбивстві Олега Куницького. Але, врешті-решт, у «справі Куницького» Горбачову інкримінували лише пограбування та переховування трупа. Підозру у вбивстві він отримав у іншій справі (так звана «справа Артилериста» за фактом вбивства полоненого), про яку я розповім окремо.
Батько Куницького не дожив до вироку вбивцям сина й помер у лютому 2025 року в Києві. А розкрив цей злочин і затримав Горбачова та інших членів банди нинішній прокурор Автономної Республіки Крим Наріман Сулейманов.
Яким чином Горбачов опинився на волі – достеменно невідомо, але сподіваємось, він розповість про це особовому складу 17 Армійського корпусу, заступаючи на посаду командира.
Як писав класик: «Закривайтє етажі – нинчє будуть грабєжі».
Ну строго говоря не он убил этого фермера. Давал он приказ или нет солдатам, возможно нет доказательств. Нет доказателбсив не судят. А сто уголовников выпустили кто согласился аоевпть, говорили официально.
Добрая свекровь• сегодня в 16:26
Ответ дляMs. Анонимная
А что там в Туапсе? Все так плохо?
Вот вам и бумеранг бобра))
Без понятия,что там.Это вы денно и нощно думаете про Туапсе.
Першоклашка• сегодня в 16:27
Ответ дляОбласті пітьми
А зачем столько детей иметь? Это какое-то отклонения
Бо вони люблять незахищенний секс, а ходити на аборти стидно.
Першоклашка• сегодня в 16:29
Ответ дляХата на мати
и не клеится мать лишили родительских прав, тогда нельзя было заявить про насильство? и возбудить уголовное дело...вот тогда был шанс доказать свою правоту и засудить маргиналов
уже ж у нее были другие родители...
ну реально бред...или может сейчас просто решила денег срубить...
и не залетела она как-то....
уже ж у нее были другие родители...
и не залетела она как-то....
Заявити можна було, але як заляканій дитині було це зробити, хто б її слухав?
Добрая свекровь• сегодня в 16:29
Ответ дляКу-кусик
а Жуков, ще той мясник, віз з Німеччини майже цілий состав награбованого...меблі, картини, посуд, килими... мабуть і унітази та ванни...
Ну теперешним украинским мясникам мебель и картины и на фиг не впали.Они валютой и виллами в Европе запасаются.Пока их солдаты на передовой от голода в скелеты превращаются
Ответ дляДобрая свекровь
Как эти котики муркотики?
Дело мутное. Этот говорит сто он прикидывался волонтёром а сам типо сепаратист и собирался сведения. Такое кстати не редко бывает. Потом он пропал без вести. Короче история мутная. Смогли доказать грабёж телесные повреждения, за это многих выпускают из тюрьмы кто согласен воевать
Добрая свекровь• сегодня в 16:30
Ответ дляMary_40
А кто убил?
Амелі на мілені• сегодня в 16:31
Ответ дляМеня не звали
Доказательства предоставите?
Какие вам доказательства? Уголовные дела подойдут? То почитайте про спецроту Торнадо… почему расформировали и кого за что посадили
Добрая свекровь• сегодня в 16:34
Ответ дляMary_40
У вас нет даже капли совести.Вы её вырезали себе как аппендицит?
Добрая свекровь• сегодня в 16:33
Ответ дляMary_40
Написали солдаты убили. По его призу или нет не доказано.
Солдаты?То есть, украинские котики герои защитники?Чем они отличаются от россиян?
Амелі на мілені• сегодня в 16:34
Ответ дляХата на мати
Скорее всего не будет доказательств, как так много лет пройшло.
Почему. Показания свидетелей тоже подойдут. Учителя, соседи.
У меня один вопрос, кто та тварюка, которая дело в 2008 закрыла за отсутствием состава преступления? Еще и родительских прав не лишили
Меня не звали• сегодня в 16:38
Ответ дляАмелі на мілені
И это все, что вы можете предъявить?
Першоклашка• сегодня в 16:38
Ответ дляШвабристка
Вот новости о той истории от 2008 года
Остальные дети как видим остались с ней
Татьяна Санникова закопала дочку под ивой |
Новости на Gazeta.ua
Остальные дети как видим остались с ней
Новости на Gazeta.ua
Дочка була якась болєзнєнная, другий сорт, наче зі слів матері, ну вмер- хрєн з нею, навіть хоронити не треба дитину, свиноматка, яка народжувала щороку навіть не визнає провини, чому таких не судять, воно плодилося щороку, не платило ні за що, борги мало і далі клепало тих нещасних дітей
Амелі на мілені• сегодня в 16:38
Ответ дляЧижик Пижик
Слушай, ботяра, грабили и убивали нас рашисты, а не АТО-ки, потому я убежала в Киев, а не в мацкву. Жилье отбирали чеченцы и презжие рашисты, а не АТО-ки
А ты, мразь рашистская, будешь мне доказывать обратное
УзбАгойся, спец рота Торнадо. Или почитай и выпей валерьянки
Амелі на мілені• сегодня в 16:39
Ответ дляХата на мати
уже ж у нее были другие родители...
и не залетела она как-то....
уже ж у нее были другие родители...
и не залетела она как-то....
Не лишили никого родительских прав
Меня не звали• сегодня в 16:40
Ответ дляАмелі на мілені
Виновные из Торнадо осуждены украинским судом, твари убивавшие и насиловавшие в Буче представлены путиным к наградам.
Амелі на мілені• сегодня в 16:40
Ответ дляПополняю_Карму
Надія повідомила, що відкрила збір коштів і отримала понад 200 тисяч гривень. За її словами, гроші вона витрачає на лікування, побутові потреби та юридичну допомогу.
У мене не було жодної копійки — ні на психотерапію, ні на їжу, ні на одяг, ні на побутові засоби тощо. Я покажу кожну копійку своїх витрат із коштів, які ви надіслали. Я нікого не примушую: якщо у вас є бажання допомогти мені, я буду дуже вдячна .....так дуже тяжке дитинство, але трохи похоже на спекуляцію над чужими почуттями, ви не вважаєте?!
Не работает? А детей сколько?
Mrs.Sexuality• сегодня в 16:43
Ответ дляНашли в капусте
та ні, що ви...Просто ми дивимось українське телебачення)
Ми поняли это еще после первого вашего сообщения. Правда могли и не уточнять ЧТО вы смотрите по тэлэбаченню. Тут нечем хвастаться.
Нашли в капусте• сегодня в 16:44
Ответ дляMrs.Sexuality
ок, чекала саме на ваше повідомлення)))
Амелі на мілені• сегодня в 16:46
Ответ дляMary_40
Нет. Несколько ко детей дешевле типо оптом.
У них от трех детей бесплатная музыка и худшкола потом вещи передаются от старших, садик скидки. Развлечения не так нужны, они между собой играются.
Готовить раз и навалилось. .ну и люли стараются помогать. Больше.
На 3+ детей уже по 2 тыс платят а не 860 копеек
Хата на мати• сегодня в 16:47
Ответ дляАмелі на мілені
Не лишили никого родительских прав
матір Надії Вікарій, Тетяну Саннікову, позбавили батьківських прав, проте це відбулося, коли дівчині було вже майже 18 років
вас в гуглі заблокували?
Ответ дляДобрая свекровь
Не несите чушь. Какая совесть, убивал не он. Там куча свидетелей. За чтт его судить? Ну грабили вроде.
То есть вас тоже можно обвинить в убийстве кого то, это ж по вашей совести нор альнл
Амелі на мілені• сегодня в 16:48
Ответ дляМеня не звали
И это все, что вы можете предъявить?
Что вам предъявить. Судили за насилие, мародерство ( знаете значение) грабежи. Или вам решения судов тоже не доказательства?
Оно само купилось• сегодня в 16:49
Ответ дляСорока-ворона
Ви трошки поцікавтеся як себе поводили солдати червоної армії, коли зайшли в Німеччину
Среди солдат Красной Армии были и украинцы, или вы думаете, только русские?
Ответ дляДобрая свекровь
В смысле? Там что все ангелы? Он не пьют не изменяют жёнам?
Среди укр населения которых бомбит россия,нет коллабоораетов? Среди солдат ловят людей работающих на Россию, в новостях пишут.
Главное сто это расследует и наказывается.
Амелі на мілені• сегодня в 16:50
Ответ дляМеня не звали
Я тебе валерьяночки посоветовала выпить? Не бейся так сильно в истерике. Мы не обсуждаем что кацапские выродки творят. Никто не оспаривает.
Ответ дляДобрая свекровь
В России это поощряет и не наказывается. Таких людей награждаются и делают героями.
В зсу это не пообщряеися и есои выявляеисччэто как видите наказывается, солдат судил.
Оно само купилось• сегодня в 16:51
Ответ дляБожа кульбабка
Там сначала заходили высшие чины и брали себе самое ценное - золото, картины и прочие ценности, потом запустили рашистов, которые подчищали всё остальное, ни украинцев, ни белорусов, ни других на туда не пускали
А вы откуда знаете, лично там присутствовали или как?
Ответ дляАмелі на мілені
Вы нормальная? Кто садит за убийство по показаниям свидетелей.
Во первых свидетели молчать как правило, потом кто при свидетелях делает, это максимально скрывают.
А что у нас уже можно на кого то наговорить что убил и его посадят?
Классно муж изменил ушёл к любовнице жена с сестрой иои мамой начесаои что кого то убил и прсадили