Luria_• 05 ноября 2023

Всем семьям погибших дают 15 млн?

Просто интересно, это реально? Сейчас столько погибших. Это же не подъемные суммы. Откуда у государства столько денег?
Ollka• 05 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Нет, конечно
Только тем, кому дали звание героя. Поэтому столько просьб проголосовать в петиции за этот статус
Неправда
Мои без звания героя уже все оформили. Это не одна семья. При чем быстро. Одни говорили, что уже и получили.

akarra• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Що писали? Змін не було з першого дня війни
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляakarra
фото
Ок, це посилання на закон? Можете вірити, якщо вам так зручно.
Елена1265• 05 ноября 2023
Ответ дляakarra
а я наивная, думала, что люди просто хотят, чтобы их сына/мужа - уважали...

а все, как всегда, упирается в бабло
И что? Даже, если в бабло. Человек умер, у него осталась семья, родители. Был бы живой - помогал бы, обеспечивал. Погиб за страну, пусть теперь страна, хотя бы, обеспечит и позаботится о его семье и родителях
Бізешка• 05 ноября 2023
З такими закупками, як зараз скоро і зарплатню не будуть виплачувати) Дружині мого одногрупника дали 287 тис
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Стикалися родичі співслужбрвців мого чоловіка. А ви стикалися?
Стикалася подруга, чоловік якої загинув. І згідно документів, на момент загибелі він був не на 0, а відведений на ротацію, тому що по документах їх мали міняти кожні 3 дні, а насправді - по 2 тижні в окопі.
Також мого чоловіка евакуювали 31.08, відняло ноги прямо в окопі, а по документах, які видали для УБД - з 26.08 він вже мав бути змінений і бути на відпочинку.
E-ducate• 05 ноября 2023
Моя племінниця отримала, чоловік загинув весною 22, не всі кошти (частина дружині, частина батькам), і не всю суму одразу.
У 23 роки стала вдовою з 2 дітьми ...

Елена1265• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Немає купи умов. Якщо є тіло, опізнане, документально підтверджено загибель - це всі умови
Там еще формулировка в документах важна. Что-то не так напишут и все. И не просто тело, должно быть написано, что погиб выполняя боевое задание+ должен был быть в защите. Там много условий, просто я в это особо не вникала и не запоминала, когда мне рассказывали
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
При ротаціях військовий ставить підпис у наказі. Заднім числом чи без його відома його формально нікуди не переведуть. Це якась мутна історія і це не значить, що нікому нічого не виплачують
Елена 2016• 05 ноября 2023
Ответ дляLuria_
Те кто идут добровольцем, воюет, или его просто призвали и он погиб на поле боя, ему не положено звание героя?
те, кто ушел добровольцами, переведены в ВСУ. Мой сын ушел добровольцем, уже на фронте принял присягу и его зачислили в ВСУ.
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Виїжджаючи і вʼіжджаючи на нуль підписується купа документів. Кожний день і навіть година фіксуються , де перебуває військовий
Елена1265• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Які причини не виплачувати у них?
У первой, нет никаких причин, но куда не придет, везде футболят. Уже и документы, вроде все собрала и выплата положена. Вторая не особо рассказывает, она очень тяжело переживает смерть мужа и дети тоже, старший ходит к психологу, просто попросила, что если знаю юристов с выигранными делами, чтоб поделилась, говорит, что самостоятельно добиться выплат нереально
Нісенітниця• 05 ноября 2023
Сейчас сразу выплачивают 3 млн, а остальное помесячно на несколько лет.

Ну и делят на всех: родители, жена, все дети.
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
Я вам не вірю. Що значить - куди не прийде? А куди саме вона ходить?
Елена1265• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Не верьте, я не прошу. Я просила контакты юристов с выигранными делами. Если есть, поделитесь, пожалуйста, контактами не веря.
Желательно за % от выплаты
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Поцікавтеся в тих, хто на 0 яким чином їх переводять, як пишуться накази та рапорти, і чи бачать їх хлопці взагалі. Ротація в десантників-штурмовиків та піхоти - це коли їх з поля бою відводять на перепочинок на день-два на 5 км від 0. І туди діловод, який займається рапортами і т.п. приїзджає дуже рідко. Про підписи навіть не йдеться.
Нісенітниця• 05 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
Письменно надо обращаться, чтобы иметь ответы и зафиксировать все их отмазки. Тогда можно выходить на более высокий уровень.

А вот это вот ’везде футболят и нет причин’ это не о чем, простите.
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
Желательно за % от выплаты
Ні, немає. В моєму оточенні рідним юристи не знадобилися, ніяких судів і розборок ні у кого не було
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Я цікавлюся, щодня. Не переживайте

Еленнн• 05 ноября 2023
Ответ дляLuria_
Знаю есть те кого не забрали с поля, мине положено? Хотя все знаю что человек погиб, но если тела нет, то и не дают помощь?
от тому побратими і стараються від загинувшого,коли немає змоги забрать тіло,взяти хоч якусь частину. бо інакше-зникший безвісти і виплат рідним ніяких немає.. якось так,,як би це не було страшно..
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Ви хочете сказати, якщо він на ротації в 2 км від лінії зіткнення, прилетіла ракета чи міна, то все, нічого не виплачують? До цього ведете? Він все одна виконує бойове завдання, а не вдома на дивані лежить
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
В довідці ф6 мого чоловіка вказані дві дати, наказ про заведення на 0 і наказ виведення ( отут є різниця між документом і фактичним виведенням). Також його вивели поза штат ще під час того, як він знаходився на 0 і отримував первинну медичну допомогу, про що є запис у картці.
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Я не кажу, що цей випадок неможливий. Але це виключення, а не правило
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Я цікавлюся, щодня. Не переживайте
Я й не переживаю. Просто констатую факт, що усе геть не так, як мало б бути
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Мій чоловік заведений на нуль в перший день. Є лише наказ про відпустку і виведення з нуля на 10 днів влітку цього року. І це все. При цьому було заповнено купу документів. Як і при поверненні назад
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Я хочу сказати, що в такому випадку буде формулювання ’ поранення ( смерть) пов´язана із військовою службою’, а не ’ пов´язана з захистом Батьківщини’ , і якщо Ви така обізнана - то знаєте в чому тут різниця
Jave• 05 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Одна позиція 3000 грн.. майбуть зі срібла
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Тобто в вашому оточенні виплати по загибелі не виплачуть?
sonechkook• 05 ноября 2023
От коли, не дай Бог, загине хтось у Вас, авторе, підете у тцк, де все детально розкажуть: які доки потрібні і т. д. Через те, що загиблих багато, черга на виплати. Розгляд справи у Києві займає багато часу. І потім місяцями чекати першої виплати. Мої знайомі з травня чекають вердикт Києва, а людина загинула рік тому😪. За минулий місяць виплати не всі отримали. Але бойові за вересень! ще багато хто не отримав з солдат, от де засада. Так що все виплачують, частинами, але дууууже довго чекати.
Леска• 05 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Ужас
Вы не любите своих детей
Кого ви слухаєте. То місцевий троль провокатлр