НеВРотик• 05 ноября 2023

Хто як "зістрибував" з кето?

Мені набридло. Ще і + була інтервалка 12.00- 18.00. Розумію що треба якось повільно, поступово, закінчувати, але в голові каша і починається стрес.. дайте пораду, дівчатка. Хочу вуглеводів (здорових), але боюсь щоб не рознесло знову вширш. Пс: до їжі байдужа впринципі. Що я маю робити і як правильно?
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Почитаю, а то пишут, что кето прямо спасение для всех, особенно для женщин после 30... а тут пишите такое
Весняний Марафон• 05 ноября 2023
Спочатку робили досліди на собі посадивши на кето, а тепер злізти.
Це дуже довго писати. Але дійсно порадьтеся з лікарем або спеціалістом
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
На ньому дуже комфортно, але просто набридло. Хочу рису, вівсянки, фруктів... не те щоб прямо тягне, але розумію що це здорова їжа і чому б ні. Від цих авокадо вже тошнить, хоч і люблю його сильно.
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Ну ось так. Може хтось підкаже тут. Єдине - реально єдине, що мене бентежить на кето, це стул. Він не регулярний. Розумію, що це не нормально.
Весняний Марафон• 05 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Це реально довго писати. Вранці як тільки проснулися, почистити зуби, щоб змити слину, випити стакан води. Тільки через пів години їсти. Їжу не запивати! Вода постійно. Чай або кава за пів години до їжі або 2 години після. Має допомогти. Купіть пергу, щоб підтримати організм при переході
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Дякую, я і так це все роблю. Взагалі все життя зож. Тільки після розлучення дуже депресувала і вагу набрала(( зараз все добре, кето було реально експериментом. На пильцу в мене страшенна алергія, може медом замінити?
Шлях до зірок• 05 ноября 2023
Ну так сделайте один прием утром -овсянку.

Или один день в неделю
Весняний Марафон• 05 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Це не пилок, це перга. Медом не підійде, не той ефект.
Спробуйте медитацію від депресій. І розуміння, що все робиться накраще, просто ми не завжди це бачимо і вибираємо плакати за минулим а не зустрічати майбутнє.
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Дякую вам дуже! я якраз почала читати дуже позитивну книгу, вона мене надихнула на зміни. Медитація те що треба, бо осінь заганяє в хандру. ❤️
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
До кето є протипоказання, напевно Ви їх маєте
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Чому ви так вирішили?
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Чому ви так вирішили?
Ви ж самі написали, що у Вас через кето проблеми зі стулом. Кето можуть собі дозволити тільки абсолютно здорові - без будь-яких проблем з нирками чи шкт
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Не те щоб проблеми, просто останнім часом не дуже регулярно.
Заела_пластинка• 05 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Це і називається проблема
автор НеВРотик • 05 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Це і називається проблема
Ну ок. Проблем зі здоров´ям не було помічено. На завтра вже зварила вівсянку)