Слава Українi• 06 ноября 2023

Раннє самостійне життя дітей з 15-16років.

Це добре чи погано? Якщо дитина в 15 років їде вчитися закордон сама, це негативно вплине на неї психологічно?
Хто аналізував реально.
Пампушечка• 06 ноября 2023
Мечтаю чтоб мой поехал после школы учиться в другую страну 🙏🏻 пусть так и будет
Королева ганделику• 06 ноября 2023
Была в шоке, когда узнала, в Финляндии все дети уезжают жить отдельно в этом возрасте. Но оказалось, что это правильно, вырастают самостоятельными и независимыми.
автор Слава Українi • 06 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
15 років це не після школи, це після 9класу.
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Залежить від дитини та оточення, моя ось їде зараз, але їй 17 і я так переживаю, не уявляю як 15-річних відпустити
Пампушечка• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Ну как бы школу оканчивают и после 9 класса 🤷🏻‍♀️
So_so• 06 ноября 2023
Дочка уехала в 17, внезапно. Если нормальные условия, нормальное отношение, то всё ок.
булоТАЙминуло• 06 ноября 2023
Все разные.

Расскажите, пожалуйста, а как и куда ребенка можно отправить в этом возрасте. Спасибо
Дуже дуже вумна• 06 ноября 2023
Моя жила 1,5 месяца сама , училась в новой школе, но ей было 12 лет. Потом я приехала. Но из-за того что она знала язык, а я нет - все равно сама решала все проблемы. Психологически было ей трудно, но повзрослела резко и стала самостоятельной.
Забризкана водою• 06 ноября 2023
Не хочу даже о таком думать что бы свою 15 летнюю дочь отправить в другую страну, где она будет одна и никто не сможет ей помочь в каком нибудь случае.
автор Слава Українi • 06 ноября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Якщо це не США і не Канада то можна приїхати в разі чого досить швидко ну і зв´язок весь час по телефону.
автор Слава Українi • 06 ноября 2023
Синові дуже сподобалося навчання в Польщі, жили 1.5роки там. А я не хочу залишати чоловіка. І його відпускати самого важко. Таке..
Зрадорозганячка• 06 ноября 2023
Брат уехал на другой континент в 15. В закрытую дорогую школу. Цитирую его слова «Это было самое плохое решение родителей». Правда так он до войны говорил. Сейчас может и поменял мнение, все таки находится в безопасности и интегрировался. В школе у них легко было купить алкоголь и наркотики. Самостоятельным он не вырос. Своего сына одного в 15 не отправила бы
Забризкана водою• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Нет, я в другой город не хочу отпускать, не говоря уже о другой стране.
So_so• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
А, так он там жил, отпускайте, конечно.
Творог для розжига• 06 ноября 2023
Мы с братом учились в техникуме, после 9класа, за 700км от дома-все норм. Полная общага таких была как мы студентов
Єдина Країна• 06 ноября 2023
ну шо, знов будемо виходити з того факту, що всі діти абсолютно однакові?
ЖаннаНеАгузарова• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Досить швидко це як, враховуюючи , що в Україні літаки не літають ? Це ще зовсім мала дитина і в тому, щоб залишити її саму , не може бути нічого хорошого. Ми переїхали разом , навіть з гуртків зараз треба зустрічати , бо швидко темніє , важко уявити, щоб дочка була зовсім сама .
Водійка хімарса• 06 ноября 2023
Правда, що всі діти різні. Мені було норм окремо в 16-17, але думаю це із-за вітчима вдома.
А є такі, хто і до 30 з батьками живе і їм норм. Хоча не вважаю, що це супер
Сусановна• 06 ноября 2023
Моя донька в 17 вступила в ВУЗ в іншому місті в Україні ми за 300 км і я місця собі не находжу живу від дзвінка до дзвінка від неї по телефону приїздить раз в дві неділі додому і якщо що то ми сіли в авто 4 години і в неї Вона розумна та самостійна але я просто не уявляю як відпускають дітей в іншу країну. Можливо це тому що вона в нас одна.
Дуб береза• 06 ноября 2023
15 лет - это ребенок и многие очень тяжело адаптируются. На прошлой неделе в нашем городе хоронили мальчика. Учился в Польше с 15 лет. Повесился. Понятно, что этот случай единичный, но стало страшно
автор Слава Українi • 06 ноября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
З гуртків зустрічати в 15 років?
Я на хвилинку• 06 ноября 2023
Вы что, в 25 уже с дитем на руах, нельзя никуда отравить одну ибо #этажеребенок, а вы про 15-16 лет
Дуб береза• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
З гуртків зустрічати в 15 років?
В Украине безопасней не становится. Мы тоже свою встречаем. По темноте, через стремные дворы идти надо, и куча придурков на улицах
ЖаннаНеАгузарова• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
З гуртків зустрічати в 15 років?
Звичайно , на вулиці вже глуха ніч,коли вона повертається
автор Слава Українi • 06 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Ну це і з батьками могло трапитися,якщо в дитини психологічні проблеми.
Дуб береза• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Просто будучи рядом, родители могли бы заметить, что что-то не так
Я шалунья• 06 ноября 2023
Я в 16 уехала в другой город учиться. Отлично повлияло, я очень этого хотела. Родители конечно переживали, потому что тогда ещё мобильных телефонов не было толком и жили в ожидании, что я приеду на выходные.
Mede• 06 ноября 2023
Я поїхала з дому в 15 років.Навчатися. Пару місяців було складно, а потім попустило. Швидко стала самостійною. Не жалкую.
Я шалунья• 06 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Так він вже на насиженому місці, мабуть і друзіє. Дайте дитині право вибору.
Водійка хімарса• 06 ноября 2023
Ответ дляДуб береза
Я взагалі помітила,що зараз дуже багато молодих- здійснюють самогубство. То з вікон стрибають,то вішаються. І у багатьох батьки поруч, та це нічого не міняє. Мабуть війна, проблеми,можливо непорозуміння з батьками і однолітками і люди йдуть з життя.. ще думала, можливо якісь канали є, де людей підталкують на таке. Раніше таке було