Карапулька• 06 ноября 2023
Вирощування мандарина з кісточки
Вітаю!
Є у мене хоббі, вирощувати екзотичні рослинки з насіння або кісточок.
3 роки тому посадила мандаринову кісточку, і от тепер наполегливо її вирощую. Хочу спробувати добитися плодів саме на сіянці, без прищеплювання (так, я знаю, що це складно і малоймовірно, але впертість робить свою справу 😁).
Але оскільки професійних знань у мене немає, виникають певні труднощі
От наприклад зараз. Доводилося на пару тижнів уїхати, мандаринку залишила на маму. А коли приїхала, побачила, що вона вигнала якусь дивну гілку, пласку, а не круглу, як інші. Трохи зверху прищепила, вона почала пускати бічні гілочки.
Ось такі питання:
1) що то за дивна гілка
2) чи варто її було залишати
3) якщо залишати, чи варто було залишати її такою високою, чи зрізати
Висота мандаринки з цією гілкою від землі тепер 58 см.
Буду вдячна, якщо хтось підкаже
Ось такі питання:
1) що то за дивна гілка
2) чи варто її було залишати
Буду вдячна, якщо хтось підкаже
Диви яка я пава!• 06 ноября 2023
обрежте её, если не нравится
нормальная ветка, ничего в ней особенного нет
Женщинас• 06 ноября 2023
Дуже багато форумів і груп в Фейсбуці є по цитрусовим.
По темі плодів з сіянця читала відгуки, що на 24!!!! рік лимон почав плодоносити.
Креще вашу рослинку привити гілочкою сортового цитруса( можно навіть на 1 рослину і мандарин і інший цитрус.
Ось цей підвой, пишуть, почне плодоносити на гілочках 3-4 порядку.
Партизанка• 06 ноября 2023
На сіянці Ви плодів не доб´єтеся .
Ви бачили які мандаринові дерева в теплих країнах? Вони по величині наші сливи, айва, а Ви збираєтесь в горщику рґвиростмти дичку? Як?
ПробілНеПрацює• 06 ноября 2023
У меня растет дерево Толи мандарин Толи апельсин из косточки. Я сажала в школе, а мне уже 45 лет. Ни разу не цвело даже.
Ленивица-красавица• 06 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
А какое оно по высоте?
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Як цвіте цитрусове я знаю. В нас на роботі привезений в великому горшку ріс в вестибюлі, коли цвів аромат на весь коридор
Диви яка я пава!• 06 ноября 2023
Ответ дляПартизанка
На сіянці Ви плодів не доб´єтеся .
достаточно привить деревце и будет плодоносить
Ничего сверхъестественного
так и яблоню из косточки можно вырастить, а потом привить
Ничего сверхъестественного
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ничего сверхъестественного
Так прививати авторка не планує, згідно з текстом старт посту
Женщинас• 06 ноября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
у мене зараз є лимон з підвоєм вже на пів вікна. Але ще не плодоносив. Бо тільки в цьому році виросли гілочки 3го порядку .
Є ще апельсин і кумкват - ті взагалі тільки в минулому році купила.
Автору, тільки з еститичних міркувань , порекомендувала би зрізати ту довгу гілку. Щоб кущик був більш кругленьким.
Диви яка я пава!• 06 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Скажите, а само растение пахнет или нет?
если растереть листья, то будет достаточно сильный цитрусовый запах
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ничего сверхъестественного
Всі наші саджанці прививають на подвої: яблуня, груша, алича, слива тощо
Ласунка• 06 ноября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
А если просто стоит - то не пахнет?
Диви яка я пава!• 06 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
А если просто стоит - то не пахнет?
нет
во всяком случае я запаха не ощущаю
ПробілНеПрацює• 06 ноября 2023
Ответ дляПартизанка
Я вот хотела чтоб цвел, плоды мне не важны.
Но он так и не зацвёл.
Файна_зупка• 06 ноября 2023
Эта ветка-палка называется волчок. Их рекомендуют убирать, т.к. они забирают силу у дерева и на этих ветках не бывает плодов. Почитайте про них. Когда-то был очень хороший форум Хоумцитрус, не знаю, есть ли сейчас к нему доступ.
Карапулька
• 06 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Дякую!
Карапулька
• 06 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А что ещё у вас растет?
Ківі, авокадо, гранат, драконячий фрукт.
Ще насіяла кактусів, тільки проростають ще. Кавове дерево теж посалила, але поки не проросло ще.
Карапулька
• 06 ноября 2023
Дівчата, дякую всім за поради, але я не збираюся прививати рослинку. В мене мета не зібрати плоди, а подивитися, чого можна дочекатися з дички. Я поки нікуди не поспішаю, нехай росте, а там побачимо
❤️❤️❤️
Христя в тiстi• 06 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
Ура
У мене лимоно апельсину - 13 років)))
Женщинас• 06 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
❤️❤️❤️
ну тоді формуйте ваше деревце в гарний і пухнастий кущик. ця гілка вибивається за розміром
Карапулька
• 06 ноября 2023
Ответ дляlyly67
А як Ви досягли невисоке і пухнасте деревце ? Я посадила кісточку 3 роки тому і у мене вимахала каланча яка вже з підвіконня упирається в потолок , але воно не росте в ширь ( тільки пару маленьких гілочок ).
Безжалісно обрізала все, що не подобається. В мене спочатку теж росла тільки вгору, почала обрізати. Мандаринка вперта виявилася: я її обрізала, а вона поряд гілку випускала і знову вгору перла. Прищіпувала нові гілочки. Тільки після 3 чи 4 прищіпування почала випускати гілки вбік.
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Кавове дерево- з усього Вашого найвдячніший варіант ,якщо проросте, воно в наших кімнатних умовах родить.
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
❤️❤️❤️
Нічого не дочекаєтесь, так само як з авокадо . Авокадо здоровенна ліана
Ответ дляКарапулька
Дякую ) Я його теж обрізала ( листочки що жовкли ) , а воно всеодно пре тільки вгору . Спробую теж прищепити гілочки .