Карапулька• 06 ноября 2023

Вирощування мандарина з кісточки

Вітаю!
Є у мене хоббі, вирощувати екзотичні рослинки з насіння або кісточок.
3 роки тому посадила мандаринову кісточку, і от тепер наполегливо її вирощую. Хочу спробувати добитися плодів саме на сіянці, без прищеплювання (так, я знаю, що це складно і малоймовірно, але впертість робить свою справу 😁).
Але оскільки професійних знань у мене немає, виникають певні труднощі
От наприклад зараз. Доводилося на пару тижнів уїхати, мандаринку залишила на маму. А коли приїхала, побачила, що вона вигнала якусь дивну гілку, пласку, а не круглу, як інші. Трохи зверху прищепила, вона почала пускати бічні гілочки.
Ось такі питання:
1) що то за дивна гілка
2) чи варто її було залишати
3) якщо залишати, чи варто було залишати її такою високою, чи зрізати
Висота мандаринки з цією гілкою від землі тепер 58 см.
Буду вдячна, якщо хтось підкаже
автор Карапулька • 06 ноября 2023
Ответ дляПартизанка
Кавове дерево- з усього Вашого найвдячніший варіант ,якщо проросте, воно в наших кімнатних умовах родить.
Так, але щось поки ніяк не виходить його проростити((( Вже 3й раз саджу
автор Карапулька • 06 ноября 2023
Ответ дляПартизанка
Нічого не дочекаєтесь, так само як з авокадо . Авокадо здоровенна ліана
Ну авокадо я взагалі заради цікавості садила. А з мандаринки як не дочекаюся, то й не страшно. Зате росте красиво))
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Там треба свіже насіння.
Я раніше гралася з різними , зараз заспокоїлась.
Партизанка• 06 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
Колега посіяв туї, колись купив насіння на аліексарес, виросли ромлинки, вже є дуже гарні, тепер з власного насіння малесенькі посходили.