Захекалася читать• 08 ноября 2023

Яку валюту брати? ЄВРО ДОЛАР

Євро стоїть на місті курс щоб купити 40,40 грн, а долар падає і курс на сьогодні, щоб купити долар - 37,70 грн
Результат:
вже голосів: 26
18 (69.23%) ДОЛАР
8 (30.77%) ЄВРО
Заела_пластинка• 08 ноября 2023
В привате 37,4. Утром в кассе покупала.
автор Захекалася читать • 08 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
В привате 37,4. Утром в кассе покупала.
ЯКЩО Є, ТАМ ДОЛАР..БІЛЬШЕ НЕМАЄ НІЖ Є,
Шукаю стакан• 08 ноября 2023
безпроиграшное правило покупать когда падает, продавать когда растет. У нас многие почему то любят делать наоборот)
Володимир Мудрак• 08 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Поддерживаю
ПультОт_БМВ• 08 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
ЯКЩО Є, ТАМ ДОЛАР..БІЛЬШЕ НЕМАЄ НІЖ Є,
чего вы орете?
Ответ дляШукаю стакан
Я не думаю, що ви володіли інформацією, про те що курс так впаде з 42,50 до 37,70... тому люди купують при любому курсі..
Клевотница• 08 ноября 2023
це якись дурдом , валюта падає , ціни ростуть , це коштувало 1 долар зараз майже 2 дол, який це ріст гривні якщо все дорожчає , просто хтось наживається зараз конкретно , передбачити що зараз твориь НБУ неможливо , тому не знаю чи потрібен той долар чи євро , просто долар знецінюється
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Каждый день один и тот же вопрос.
Ответ дляПультОт_БМВ
чего вы орете?
ви загубились? де тут хто орет крім вас?
Ответ дляЗаела_пластинка
В привате 37,4. Утром в кассе покупала.
Який долар білий брали?
После шести ни-ни• 08 ноября 2023
Смотря с какой целью, я накупила и то , и то - теперь бегаю меняю, дом покупаю)
Ответ дляПосле шести ни-ни
меняєте на що? на гривни
КвартираЧья• 08 ноября 2023
Мне интересно, все эти вопрошаттели тысячи покупают или ежедневные метания из-за 100-200 уе?
После шести ни-ни• 08 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
меняєте на що? на гривни
Евро на дол
Ответ дляПосле шести ни-ни
Евро на дол
А розрахунок в дол і євро ваші продавці не розглядалт, чи котигорично тільки в доларах розрахунок.
Може ще третю?• 08 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Думаю хто тисячами купує тому не треба думка форума з цього приводу
ПультОт_БМВ• 11 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
ЯКЩО Є, ТАМ ДОЛАР..БІЛЬШЕ НЕМАЄ НІЖ Є,
а это что?
ПультОт_БМВ• 11 ноября 2023