Не танцую- но пою• 08 ноября 2023
Вы верите в таро?
Хочу заказать расклад, цена не маленькая. Не знаю, есть ли смысл
Результат:
вже голосів:
25 (42.37%)
Нет, это все глупости
18 (30.51%)
Да, и уже пробовала
13 (22.03%)
Тыц
3 (5.08%)
Да, но не пробовала
Я Головна• 08 ноября 2023
Это в продолжение к рекламе ниже?) нет, не верю это все ерунда. Проверено
Відкушу все що стирчить• 08 ноября 2023
Я вроде бы и стараюсь не верить ,но пару раз заказывала в интернете расклад и на удивление совпало. Не всё конечно, но многое, хотя не понимаю как на расстоянии не видя человека можно сказать о чувствах, намерениях, бред наверное...
Алина-1240• 08 ноября 2023
Сомневаюсь,что человек который это умеет на поток это делать будет.вопрос не в самих картонках как таковых,есть люди,которые видят больше.заказывать ничего смысла нет,это развод
Кошка Мурка• 08 ноября 2023
Верю ли я в то, что моя судьба зависит от того, какие карты выпадут при раскладе? Конечно нет
Гладиолус• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Ну то напишіть в ПП- перевіримо) це ж безкоштовно
Доброго дня,
а можна тут запитати
Хто мені дзвонив з 30 вересня по 4 жовтня?
З ким це пов‘язано і що від мене хотіли?
Дякую
а можна тут запитати
Дякую
IvannaTaro• 08 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Доброго дня,
а можна тут запитати
Дякую
а можна тут запитати
Дякую
дуже смішно) я Таролог а не ворожка пальцем в небо. Дзвонили про прострочку по кредитам повідомити. Яке питання- така відповідь.
КротоТо• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Можна вам тут питання написати?
IvannaTaro• 08 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
Можна вам тут питання написати?
пишіть- але потрібно імя і вік , без цього нажаль ніяк, я не яснобачуща)
КротоТо• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Що мене очікує в особистому житті в найближчі пів року? Які зміни? Ірина,46
IvannaTaro• 08 ноября 2023
зміни однозначно повинні бути , на порозі нові стосунки , ви уже знайомі з цією людиною , але тримаєте його в френд зоні, якась ситуація змусить вас подивитися на нього по новому і розглянути як супутника життя. Також карти бачать думки про переїзд- але кохання буде вас зупиняти - будете перед вибором- залишитися разом з чоловіком чи поїхати куди давно хотіли , але втратити його. Скоріш за все виберете переїзд. Наступні пів року будуть насичені подіями
IvannaTaro• 08 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
Це Вам але не знаю чи натиснула - відповісти
КротоТо• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Дякую
Кусачая Я• 08 ноября 2023
Да, верю, пришлось. После того как Анна сказала мне такое, о чём я уже давно забыла, но пришлось вспомнить. Она давала рекламное объявление на советчице 3 дня назад, цену не называла, на ваше усмотрение. Уделила моим вопросам час, или даже больше
Гладиолус• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Ой,дякую вам за відповідь))
Все в точку
Ще раз дякую
Все в точку
Ще раз дякую
Трахтибидох• 08 ноября 2023
Да, но расклады, которые заказывала я, не сбывались. То ли тарологи попадались непрофессиональные, то ли расклады отражали мои мысли
Плету интриги• 08 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені почати професійно займатись, тим про що я останню неділю думаю , але не наважуюсь, Вікторія, 40
IvannaTaro• 09 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
карти кажуть заняття дуже кропітке і потребує уважності і концентрації , потрібно всю себе віддавати роботі , обмежитися 2-3 години в день не вийде , або вчитися або ні , суміщати з чимось не варіант. Перспективи розвитку- гарні , але висока конкуренція, треба бути мега профі, щоб отримувати гарний дохід , або щось цікавеньке придумати, чого немає у інших, хто займається цією справою, як свою фішечку.
Плету интриги• 09 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Дякую
Блондинка_в_розовом• 10 ноября 2023
Верю.
Если не решаетесь заказать расклад, значит Вам это пока не нужно.
Когда будет очень нужно - сомнений точно не возникнет.
Щас ухожу• 10 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Можна спитати Вас якщо буде час? Яка перспектива стосунків можлива впродовж 6 міс? Іван 41 та Юлія 39. Дякую дуже.
IvannaTaro• 13 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Зараз у вас вимушена пауза. стосунки не розвиваються так швидко, як би вам хотілося. Скоріш за все чоловік в ЗСУ? налагодиться як повернеться , зараз не давіть на нього , йому і так важко. Підтримайте і просто будьте поряд.
Швабристка• 16 ноября 2023
Ответ дляIvannaTaro
Доброї ночі. Можна мені подивитися одне питання, Олена 32. Як скоро зустріну чоловіка для сімейних відносин, та хто він, чи при яких обставинах?