Принцепесочка• 10 ноября 2023
Якщо він і вона люблять випити сто грам.
Чоловік та дружина чоловіку 30 жінці 27 обоє п´ють багатенько, але працюють, діти одягнені на годовані, мої сусіди, але багато п´ють, без скандалів, тільки музику слухають, що ви думаєте про таку сім´ю?
постою_послушаю• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Мы такая семья , все счастливы
В том, что дети счастливы в такой семье я очень сильно сомневаюсь
Принцепесочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Мы такая семья , все счастливы
І що дуже пьете? А сусіди як до вас відносяться?
Принцепесочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляOnyx83
Откуда вы знаете, сколько они пьют? Потому что музыка играет?
Двері квартири навпроти моїх, видно тому що постійно п´яні, і веселі, і мені пропонували за компанію.
Хропочка з гривкою• 10 ноября 2023
Діти навряд чи щастливі. І їхнє життя в майбутньому , життя пьяниць. Їм буде треба все більш і більше. Бо привикають же. Ні, не вірю в щастя в таких родинах.
Принцепесочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляOnyx83
Вот прям все время открыты двери и каждый день вас зовут? Может у людей просто настроение хорошее. Больше похоже на ваш досужий нос ))
Не кожен день звуть, 2 чи 3 рази звали я відмовилась, і далі самі гуляють, друзів не водять, двері напроти, настрій у них хороший видно давненько.
А вот недавно• 10 ноября 2023
Ответ дляOnyx83
Ну а разве мало таких? Полно таких семей. Люди сейчас пьют безбожно это факт
Ответ дляПринцепесочка
И что, что двери напротив? У них двери прозрачные? Или если у людей хорошее настроение, то они обязательно пьяные?
Тріль підпільний• 10 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
П´ють як коні, але все нормально працюють, але ж п´ють.
А ви видно не працюєте, що є час аналізувати хто скільки п´є і як до цього відносиноситись.
Грамотний хвіст• 10 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Що, прям так і звали, казали пішли вип´ємо сто грам?)
Принцепесочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Не повірите, так і сказали, привет как дела, я кажу нормально, вони кажуть ну що, пішли випьем по сто грам, в нас пиво горілка віскі є, я кажу ні дякую, вони кажуть ну як хочеш, як що захочеш приходь.
Всіх підсаджую• 10 ноября 2023
Автор просто заздрить, що у сусідів все добре або тролить нас усіх, нехай п´ють на здоров´я)
Редиска Я• 10 ноября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Не все дети алкоголиков становятся такими же как родители
Голубец• 10 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Звідки ви знаєте, скільки вони п´ють?
Пляшки в їх смітті рахуєте?
Электричка• 10 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Так 100 грам чи як коні?