Помаранчова душа• 10 ноября 2023
Витамины для лица
Часто бывают прыщики на лице,мажу мазью они проходят потом появляются новые.И так по кругу.Посоветуйте витамины какие можно пропить
Тектологиня 80lv• 10 ноября 2023
Ніякі вам не допоможуть. Скоріш за все у вас висипання повʼязані з менструальним циклом, тобто при підвищенні андрогенів у другу фазу у вас є нові висипання. Тут тількі місцеві процедури або прийом КОК
Помаранчова душа
• 10 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Місцеві процедури,це ви маєте на увазі у косметолога?Я записалась на пілінг але не знаю чи варто його робити...
Тектологиня 80lv• 10 ноября 2023
Ответ дляЕжеМышь
Почистите печень и наладьте пищеварение
Печінка це не шухляда, її не чистять, бо вона не засмічується. Вона або працює, або це вже гепатит/гепатоз/цироз.