Мексиканочка• Изменено 10 ноября 2023
Як ви розумієте цю картинку?
1 питання в заголовку))
2. Як ви відноситесь до того, що деякі лікарі «рисують» цінник за свій прийом в 1 годину часу з трьома нулями (від 1000 гривень)?
Відношусь:
Результат:
вже голосів:
17 (39.53%)
Погане
12 (27.91%)
Мені всеодно
8 (18.6%)
Тиц
6 (13.95%)
Добре
40каградусная• 10 ноября 2023
Это очень грустная картинка
Но попробовать стоит, а там будь что будет
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Розумію, що цю картинку малювала людина без освіти
Як ви це розумієте? Аргументи є?
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Розумію, що в вас багато вільного часу
Є таке
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
А как первый вопрос пересекается со вторым?
Ніяк. Так буває.
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Вам 50+?
Хай це буде таємницею для вас
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Це питання має відповідь , я це зробила навмисно)
Яка в мене ціль, навіщо я це зробила ?
Відповім дам сама якщо моя стратегія спрацює)
Або може хтось з Вас сам напише відповідь раніше
Яка в мене ціль, навіщо я це зробила ?
40каградусная• 10 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Яка в мене ціль, навіщо я це зробила ?
Вы уже ответили на этот вопрос. Ваш ответ был «ніяк. Так буває»
Пампушечка• 10 ноября 2023
1. Що деменція, на жаль, уражає людей з ріним рівнем освіченості....
2. Це їхнє право. Вони так себе оцінюють. Для мене це задорого, тож оберу інших.
Швидкоруч• 10 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Яка в мене ціль, навіщо я це зробила ?
Раскачать тему и скринить?
СвітланкаОК• 10 ноября 2023
Розумію, що навіть якщо вчитися, то альцгеймер все обнулить.
Ну тут вже порівнювати ризики - хвороба може бути, а може й не бути. А додаткові знання зі значно більшою вірогідністю допоможуть в житті.
А щодо другого питання - з одного боку, я розумію, що лікар ставить ту ціну, яку йому комфортно. Проте мені прикро, що розцінки, припустимо, на психотерапевтів та психологів такі, що люди просто не мають змоги вирішити свої ментальні проблеми та психопатології. Банально немає грошей на терапію. А все що безкоштовне - малоефективне.
Було б чудово, якби держава дотувала щось подібне, але то не за нашого життя, нам чиновників-казнокрадів треба накормити в першу чергу.
Також дивують ціни на стоматологію... На жаль, більшість людей ходить з поганими зубами не тому, що вони такі нечупари і не хотіли б мати гарну посмішку. А банально кінці з кінцями ледве зводять ,а дурні тищі віднести стоматологу вже змоги не мають.
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Для вас так, хай буде так)
40каградусная• 10 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Для вас так, хай буде так)
Фух, договорились😅
Мизимец• 10 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Фух, я думала, у мене по другій картинці ситуація 😁
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
Дякую за вашу відповідт
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Если настигнет вышеупомянутая болезнь, что академик, что пту-шник одинаково говно по стенам будут мазать. И будет пофиг сколько каждый из них потратил на свое образование
Цікава думка)
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую))) я перечитаю)))
Не кую, не мелю• 10 ноября 2023
Це чорний гумор. Не всім таке подобається, не всі його розуміють. Але таке явище існує. Як і деменція. Якось так.
Mrs.Sexuality• 10 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Но до альцгеймера условный врач может успеть хорошо заработать.
Сравнивать птушника и академика не корректно, академик не смотря на знания может зарабатывать очень мало, а сантехник или электрик наоборот много.
Трусиковед• 10 ноября 2023
Вважаю, що це позиція людини, яка виправдовує своє небажання вчитися.
Навіщо вчитися, бо Альцгеймера все знищить? Але це особистий вибір, має право.
Можна продовжити ряд:
Навіщо митися, бо все одно забруднишся?
Навіщо прибирати, бо все одно все покриється пилом?
Навіщо заробляти, бо гроші витратяться?
.... і так далі
Нарешті, навіщо жити, якщо все одно кінець у всіх однаковий?
Можна продовжити ряд:
Навіщо митися, бо все одно забруднишся?
Навіщо заробляти, бо гроші витратяться?
.... і так далі
неДодекаэдр• 10 ноября 2023
Картинка рівня квартал 95, їх глибини думки. Добровільний вибір ’не жити життя’ тому що ’все тлєн і попереду нічого, крім альцгеймера’ - теж вибір. Най буде.
Мексиканочка
• 10 ноября 2023
Дякую усім по першому питанню
Такі всі відповіді різні😊
Що думав автор, коли її створював - знає тільки він.
Такі всі відповіді різні😊