На пів ставки• 10 ноября 2023
Який айфон обрати
Зараз маю 13 про Макс, задоволена ним, але йому вже 2 роки, поки батарея не так вбита хочу поміняти на новіший просто. Вибір по коштах такий: 14 про Макс або 15 плюс. 14 про Макс навіть дорожчий зараз чим 15 плюс. Знаю що багато плюси хейтять, і кажуть що краще 14 про Макс брати. Але сумніваюсь, думаю може краще все таки новіший 15 плюс обрати? Мені не треба особливо якусь фішки, типу я звичаний користувач, хочу взяти телефон аби відходити 2-3 роки і потім знову поміняти. Просто міняти 13 про Макс мій на 14 якось то ц не дуже велика різниця. Що порадите? 14 про Макс чи 15 плюс?
На пів ставки
• 10 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
15 про макс
Ору)) ви читали текст?) мови про 15 про Макс не йде)
Не стесняюсь• 10 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Читала, просто 15ка и про макс это разные телефоны по уровню. По сути он будет тот же 14 про макс, а местами и слабее, шило на мыло.
Если что-то лучше то уже 15 про макс
На пів ставки
• 10 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Я за про макс
Тому 14-й
Вже ходила пару разів в магази аби порівняти)) звісно 14 про Макс особливо фіолетовий набагато гарніший чим 15 плюс, ото все про нього і думаю) плюс звісно не гарний
Не стесняюсь• 10 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
по трейд ин сдайте свой и купите дешевле 15 про макс
Европейцы подьехали
Помеха справа• 10 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Автор а смысл вам вбрасывать 500-600 долл в железо
На пів ставки
• 10 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
Всеодно зараз немає таких грошей. По трейд ін мій 13 про Макс оцінюють в 25к. Там доплата на 15 про Макс 30 тисяч. Зараз за це не розраховую. На 14 про Макс треба додати 16к, а на 15 плюс - 13к. Тому вибір лише між тим на що є кошти зараз)
Астановитесь• 10 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Европейцы подьехали
в украине уже давно есть, о чём вы?)
Не стесняюсь• 10 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
в украине уже давно есть, о чём вы?)
Так это разводняк, выгоднее самостоятельно продать.
Астановитесь• 10 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
не разводняк, постоянно так телефоны меняю. Выгоднее, чем потом с рук на пуки на олх продавать старый. Меньше возни и риска
На пів ставки
• 10 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Теж це спостерігала) вони мій окуляр оцінюють в 25к а потім цей же телефон бу продають у себе за 33)
Дивилась на олх то там мій стан і памʼять за 29-30 можна спробувати продати
Не стесняюсь• 10 ноября 2023
Ответ дляАстановитесь
У меня всегда кто-то из знакомых покупает, все довольны.
На пів ставки
• 10 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Просто мороки менше і це дійсно зручно. Прийшов, віддав свій і новий взяв. Але дійсно, 2-3 тисячі втрачаються. Кому не принципово то дійсно краще по трейд ін