Стервочка• 10 ноября 2023

Solgar вітаміни для волосся, буває підробка?

Добрий день, купила знову ці вітаміни в інет магазині, перше що впало в око трохи світліша банка ніж зазвичай написи трохи інші, в лівому нижньому кутку, на смак якісь не такі, коротше капець трохи
neortoju• 10 ноября 2023
Послушаю. А где покупали первый и второй раз? Тоже пью солгар

Додаю напруги• 10 ноября 2023
На мейкапе посмотрите отзывы там пишут что польские отличаются от юса. Там одни витамины белые другие бежевые с вкраплениями.
автор Стервочка • 10 ноября 2023
Що правда останній раз я допивала весною можливо вони з тих пір трохи змінилися, тому мені підозріло стало
Алина-1240• 10 ноября 2023
Более темные которые у вас,у меня такие всегда.и с аптеки,и с мейкап,и с айхерба..светлую банку не встречала
Рання пташка• 10 ноября 2023
А есть результат, какой? Думаю стоит от пробовать
автор Стервочка • 10 ноября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Так ці якісь білі, а я пила бежеві і присмак є а тут в роті як сода робиться чи крейда сипке
Телепузик• 10 ноября 2023
Не хочу Вам псувати настрій, але ніколи не бачила в Солгарі такої світлої банки.

Рання пташка• 10 ноября 2023
На вкус разные, может и подделка, солгар у нас достаточно популярные. Я беру в аптеке
автор Стервочка • 10 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Перший в аптеці а зараз тут, до думаю писать сваритися чи такі вони і є хз що робить
https://vitaminpro.com.ua/ua/vitamini-dlya-volossy...
Рання пташка• 10 ноября 2023
Кто пил эти витамины, какой вы увидели от них результат
автор Стервочка • 10 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
Блін, так я пить боюся
Правильно_Валерчик• 10 ноября 2023
Конено подделуют. Ундевит не подделуют точно.
автор Стервочка • 10 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
І в мене є різні а ця банка мене прям смутила вкрай і я вже відкрила ..
Воздух в банке• 10 ноября 2023
Заказівала тут на сайте но другую фирму и результата не вижу, что витамин Д что Биотин. Такое чувство что подделки продают. От обічного нашего Декристола и то результат лучше.
сЛАдКОежКА• 10 ноября 2023
это не витамины, а бад - пищевой шлак
Королева спама• 11 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Тому я замовляю на айхерб і не мучуся питанням підробок