Стервочка• 10 ноября 2023
Solgar вітаміни для волосся, буває підробка?
Добрий день, купила знову ці вітаміни в інет магазині, перше що впало в око трохи світліша банка ніж зазвичай написи трохи інші, в лівому нижньому кутку, на смак якісь не такі, коротше капець трохи
Додаю напруги• 10 ноября 2023
На мейкапе посмотрите отзывы там пишут что польские отличаются от юса. Там одни витамины белые другие бежевые с вкраплениями.
Стервочка
• 10 ноября 2023
Що правда останній раз я допивала весною можливо вони з тих пір трохи змінилися, тому мені підозріло стало
Алина-1240• 10 ноября 2023
Более темные которые у вас,у меня такие всегда.и с аптеки,и с мейкап,и с айхерба..светлую банку не встречала
Стервочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Так ці якісь білі, а я пила бежеві і присмак є а тут в роті як сода робиться чи крейда сипке
Телепузик• 10 ноября 2023
Не хочу Вам псувати настрій, але ніколи не бачила в Солгарі такої світлої банки.
Рання пташка• 10 ноября 2023
На вкус разные, может и подделка, солгар у нас достаточно популярные. Я беру в аптеке
Стервочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Послушаю. А где покупали первый и второй раз? Тоже пью солгар
Перший в аптеці а зараз тут, до думаю писать сваритися чи такі вони і є хз що робить
Стервочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
Блін, так я пить боюся
Стервочка
• 10 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
І в мене є різні а ця банка мене прям смутила вкрай і я вже відкрила ..
Воздух в банке• 10 ноября 2023
Заказівала тут на сайте но другую фирму и результата не вижу, что витамин Д что Биотин. Такое чувство что подделки продают. От обічного нашего Декристола и то результат лучше.
Королева спама• 11 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Тому я замовляю на айхерб і не мучуся питанням підробок