Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 ноября 2023
Нужно в Берлин на неделю. Как и чем сейчас лучше ехать, подскажите пожалуйста?
Малявка ще та• 10 ноября 2023
Перевозчиками. Выезды чаще из Львова.
В нрв стоит от 130 до 150 евро. Полтора дня.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Перевозчиками. Выезды чаще из Львова.
То есть автобусом, верно понимаю? Могут быть ещё варианты?
Позитивна• 10 ноября 2023
Якщо без важких валіз, то потяг до Польщі, далі літак.
Регулярно їжджу у відрядження до Німеччини, доба в дорозі - важко, але хоч трохи можна розім´ятися, а 1.5 доби в автобусі + незрозуміло скільки перетин кордону буде тривати - для мене занадто
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
Без важких валіз. Яким потягом і куди їдете до Польщі?
Невгамовна Бу• 10 ноября 2023
о 7.10 з Пшемисля є потяг на Берлін.можна якимось інтерсіті встигнуть.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
Для мене теж не просто буде 1.5 доби їхати автобусом. Їхатиму з Києва
Малявка ще та• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Да.
Есть конечно. Я ехала поездами, причем скоростными и тогда еще бесплатно, с пересадками в 10 минут максимум. Но так наездила, что желания повторить за весь период войны не появилось.
Или до Польши, а там самолет.
Позитивна• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Мені у Дюсельдорф, тому Київ-Пшемишль-Краків-Дюсельдорф.
Дивіться з яких міст (Краків, Катовіце, Варшава) і коли є літаки до Берліна . Далі підбираєте потяг
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Дякую. Правда не дуже зручна вночі пересадка
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
або потяг Київ-Варшава+літак.
Чула, що квитки на цей потяг не реально взяти
Невгамовна Бу• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
7.10-це ніч?!)
Позитивна• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Є Київ-Хельм, з пересадкою на Варшаву
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
7.10-це ніч?!)
Потяг може запізнитися. Тому я б хотіла приїхати як мінімум за дві години до наступного потягу
Невгамовна Бу• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
от,інтерсіті і приїжджає за 2 години.але так,може запізнитись.
Невгамовна Бу• 10 ноября 2023
ще можна доїхать до Пшемишля купейним потягом,а там в 300м - автостанція.автобус є о 10,о 13,о 17.їхати 12 годин,приблизно.
Роза в вазі• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось Вам фліксбас без пересадок доба і навіть не 100 євро. Особисто мені краще так, ніж по аеропортам тинятися, нервувати, чи встигнеш
Роза в вазі• 10 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А не простіше сісти в Києві і вийти в Берліні?
Невгамовна Бу• 10 ноября 2023
Ответ дляРоза в вазі
ні,не простіше.тому я і їхала півдороги в купе,лежачи.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 10 ноября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Писали, начебто півтори доби їде. Тут дивлюсь, дійсно доба
Кнопкотиць• 10 ноября 2023
Поїзд Київ - пшемишль купе 1800 грн, електричка Краків 500 грн, можна погодувати день в готелі, і автобус Краків-Берлін
Всюди влазю• 10 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Перевозчиками. Выезды чаще из Львова.
А чому так довго? Півтора роки тому з Берліна в Київ автобусом приїхали за 25 годин. Де ж ті бусики петляють?
Позитивна• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
На кордоні автобус може стояти і 2 години, і 20.
Контроль у випадку потягу у Пшемишлі від 10 хв до 2 гол, у Хельмі взагалі без зупинки
Вишневий цвіт• 10 ноября 2023
Мы ездили автобусом с ребенком 24-26 часов. Тут сел, там вышел, вообще не сложно. Это когда в Черногорию 36 часов в автобусе и по серпантинам,то да, а в Германию ерунда.
Вишневий цвіт• 10 ноября 2023
Автобус Евроклаб, 100 евро в одну сторону, на сайте есть скидки часто.
Всюди влазю• 11 ноября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
От власне ним і їхала минулого року. 25 годин, це з урахуванням стояння на кордоні 4-5 годин, заїзди у Львів та ін.по маршруту