Хочу в БАНю• Изменено 10 ноября 2023
Чи потрібна мультипіч при наявності оптигрилю та духовки?
Хочу придбати мультипіч, її основна задача буде - швидке приготування вечері на 2 особи. Поки зупинилася на XIAOMI Mi Smart Air Fryer. Чи є в такій покупці сенс, якщо вже маю електродуховку та оптигриль?
Хто купував мультипіч х таким набором техніки - ви задоволені покупкою, не пожалкували?
Раздражевская• 10 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
На самой обычной ? Не гриль ? Охотно верю )))
На самой обычной.Но он действительно хорошо готовит
Раздражевская• 10 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Понятно , эти все сковородки гриль просто выкачка денег … все понятно…
На чугунной ребристой тоже не получалось с неудачным мясом
Ещё он прекрасно готовит суши,пиццу,чебуреки,выпечку и тд
Раздражевская• 10 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Да я поняла , что просто трачу деньги на гаджеты не нужные ))))
Тратьте как угодно)
Но хорошие продукты и прямые руки тоже нужны)
Сало не люблю• 10 ноября 2023
Так в мене є і гриль, і духовка, і мультиварка, і мультипіч. Мультипічкою ктристуюся найчастіше, іноді поскдомийку тільки для неї і запускаю.
Поки духовка нагрілася я з мультипічки вже достаю курку/рибку/м´яско. З нею я навіть ошийок полюбила і чалагач, до цього були жирні, а тут жир витоплюється, м´яско підсмажене і соковите. В мене була горенье, а зараз філіпс, у кожної свої +-
Хочу в БАНю
• 10 ноября 2023
Ответ дляСало не люблю
Оце мены так треба - щоб швидко. Бо електродуховка хоч і невелика, але ті ж крильця хвилин 40 не менше готує, гомілки мабуть усі 50
Сало не люблю• 10 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Не готовила стейки в мультипечке , так что сказать не могу . Не понравился пока только омлет , он резиновый получился .
Я готувала, якщо свинні, то в мультипечі мені однозначно більше подобається, а от з яловичини без кістки на грилі. Хоча якщо яловичина з кісткою, типу каре ?чи баранина), то теж краще у мультипечі
Сало не люблю• 10 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
В мене була горенье за 3,5тис 2 роки у порівнянні з філіпс:
+швидше готує, курка гомілки 15-17 хвилин
+ не димить
+ більш сильна шкорирка
+більше програм
-порція м´яса максимум на 3х, якщо м´ясо з картопоею то на двох впритик
- дуже швидно злізло покриття, хоча мила руками тільки
- через 2 роки не велючилася. Купила собі нову, а цю забраои друзі, чоловік подруги за 5 хвилин полагодив, спаяв живлення
Купили після цього філіпс за 12 по акції (повна ціна 18).
+ більше чаша
+ трошки по іншому смажить, чоловіку більше подобається, а мені в різних стравах по різному, бо горенье давало більш суху скоринку
+можна мити в посудомийці і покриття поки не облазить
+у чаші направляючі є, вона горяча не палає на стільницю і не потрібно переставляти на підставку
- якщо брати співвідношення внутрішнього об´єму і корисної площі приготування, то програє гореньї
- в деяких стравах димить як гріль
- через сильну конфекцію омлет там не дуже (у горенье подоьався)
-мало програм
Тобто філіпс своїх грошей не коштує, аби покриття з гореньї не облізло їй би ціни не було. Я дуже до неї звикла, тому коли перша зламалась у той же день побігла за другою.
Курка будь-яка частинаму будь-як замареновано - на відмінно, окрім філе, філе більше на грилі контактному подобається. Свинина теж супер, зайвий жир витоплюється, а ось яловичина надто сушиться, як на мене. Жирна рибка на ура, лосось, скумбрія.
Овочі гриль - то взагалі любов.
Сьогодні готувала філе бердра у середині з замаринованим халумі, ну це просто бомба і 15 хвилин. Поперчила, посолила, сир завернула, поставила. Поки готуюється салатик і тости зробила, творинок погодувала, домашку подивилась і всі вечеряти.
+ не димить
+ більш сильна шкорирка
+більше програм
+ більше чаша
- в деяких стравах димить як гріль
-мало програм
Овочі гриль - то взагалі любов.
Хочу в БАНю
• 10 ноября 2023
Ответ дляСало не люблю
+ не димить
+ більш сильна шкорирка
+більше програм
+ більше чаша
- в деяких стравах димить як гріль
-мало програм
Овочі гриль - то взагалі любов.
+ не димить
+ більш сильна шкорирка
+більше програм
+ більше чаша
- в деяких стравах димить як гріль
-мало програм
Овочі гриль - то взагалі любов.
Овочі класно виходять, не горять, не сохнуть? О, треба брати)
Сало не люблю• 11 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, мариную в соєвосу соусі і як на мангалі.
Тільки шампіньйони раніше діставати потрібно, бо вони мтжуть і пересушитися
Хочу в БАНю
• 11 ноября 2023
Ответ дляСало не люблю
Дякую! Прям слюнки потекли....
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
У меня духовка только разгоняется минут 20) А тут закинул и готово,не сравниться с духовкой) я себе на обед закинула кусов и филе и овощи на гриль,15 мин и готово)
А запах как распространяется? Как из духовки или меньше?
Червона рута• 11 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Нет,запаха почти нет,по сравнению с грилем,просто сказка
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Спасибо за ответ💐
Вытяжка сильная, 1000 тянет, но все равно страхуюсь от запахов.
Всіх підсаджую• 24 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
Пожалуйста)
Напиши те модель пожалуйста и обьема.
Выбираю Тефаль ,там есть объем чаши на 4,2 л и 6л.Из вашего опыта какой лучше взять?
Червона рута• 24 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Напиши те модель пожалуйста и обьема.
У меня 4,2 достаточно