kuskus• 11 ноября 2023

Що це гремить?

автор kuskus • 11 ноября 2023
У мене підозра, що вони їх запустили рівно о 8, до нас прилетіли десь в 8.02, значить летіли кілометрів 500, могли запускати з брянської області, як минулого разу

Love_Love_Love_• 11 ноября 2023
Пишуть Голосіївський - в укриття
Дами• 11 ноября 2023
Ответ дляkuskus
100 проц, как прошлой зимой бахи без тревоги
svetac• 11 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Пишуть Голосіївський - в укриття
де таке написали ?
max2013• 11 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Пишуть Голосіївський - в укриття
Це ж раніше було
Sova splushka• 11 ноября 2023
Ответ дляnnata
Нда.. отвыкли мы малехо.. подорвалась я с кровати шо капец.. и малой даже не пикнул вылетел в коридор ..
Дожилися - заздрю тим, хто відвик від тривог. У нас по 5-7 разів на день щодня.
nnata• 11 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Ну тут палка о двух концах.
То мы привыкли и уже не реагировали в смысле эмоционально сильно, а когда большой перерыв- оно как бы и хуже еще
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляnnata
Те саме. ’ в укриття’ і діти вже там.