Любительница• 11 ноября 2023

Навіть дешева косметика допомагає виглядатии краще, чому деякі нехтують догляом?

У мене є пінка - 170 грн. Вистачає на 2 місяці
Сироватка - 200 грн. Вистачить на місяць-півтора.
Тонер - 200 грн. Вистачить десь місяці на 3-4.
Крем нічний - 460. Вистачить на 3-4 місяці.
Крем денний із легеньким спф 30 - 460. Вистачить на 3-4 місяці.
Кремами, пінкою, сироваткою і тонером користуюсь зранку і ввечері.
Маска для обличчя очищуюча - 130 грн. Маска зволожувальна - 120 грн. Масками десь 1-2 в тиждень, як не забуду. Лежать по півроку.
На весну (десь з травня) - літо спф за 600 грн. Вистачає на 3-4 місяці.
Мій догляд за собою - це просто сльози. Дуже дешево. Але ці засоби мені нереально допомагають, виглядаю краще однолітків, чиста , доглянута шкіра. Невже так важко витратити тисячу раз на 4 місяці, щоб виглядати як людина? Деякі тут з гордістю заявляють, що мажуться тільки чистою лінією і не вмиваються, а виглядають, як Белуччі в 30. Не вірю, чесно.
Рятівник Малібу• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
через 10 років я сераві мазатись не буду
не говри гоп пока не перепрыгнешь
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Если вам хватает спф на 4 месяца вы его недостаточно наносите
LoveYouOrNot• 11 ноября 2023
Тут ще грає роль і генетика, і стиль життя (відношення до алко, їжа, нерви).
А так то ви праві.
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
так, хвилює. мені боляче дивитись на жінок, яким влом купити хоч крем нормальний, і які виглядають жахливо
Так это же лучше, меньше конкуренции остальным
Залетна Я тут• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
так а що там лінуватись? засоби нанести за 1 хв?
Автор, я з числа ліньтяйок.
Будь ласка, якщо Вам не важко, напишіть назву кожного засобу, торік такий то, ленний крем такий то, нічний такий, під очі і т.д...Заздалегідь дякую
Хомо_сапиенс• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
навіть якщо ви мені купите його, я їм мазатись не буду - це займає час і немало. ненавиджу відчуття присутності чогось на обличчі.
три перших речення з вашого опусу сприймаю як галімі понти. тонер – це що? порошок для заправки катриджа у бфп?
Хомо_сапиенс• 11 ноября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Вам просто с генетикой повезло , если проблемная кожа то ваш дешевый крем как замазка будет . Не верю в хороший уход за 200-400 грн
плюсуюсь.
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Раджу вам в 24 мазатись дитячим кремом і не париться. Там же вся краса якраз буяє. А ви вже паритесь
Ужасный совет
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляArt.em
Бо це не обов´язково! Якщо ви мажете себе всім і вважаєте це пріоритетом -мені вас шкода)
Все що необхідно людині-базова гігієна, і кожна жінка буде прекрасна
У мыть лицо и нанести спф - это базовая гигиена
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Я вам скажу ,що це ви поки так виглядаєте. В кремі за 160 грн нема нічого хорошого.сама мінер.олія, чка створює плівку і не дає дихати шкірі.навіть просте якісне масло коштує в рази більше.тому ваші мастилки- це самозаспокоєння, що я щось роблю. Я прекрасно бачила різнмюицю між кремом лореаль, аптечною віші чи кадалі чи урьяж і профкосметикою- ренью, анна лотан, сесдерма, др шпілер....це небо і земля. Навіть аптечна і поруч не стоїть, хоча коштує дорого.аптечна спрямована на конкретну проблему. Я думала так як ви до 33 р.а потім я побачила, що процес старіння пішов і швиденько перейшоа на проф. Мені 42 р. Ше нічого не колола. Обличчя свіже.гарне.лоб і міжбрівка ідеальні. Нема пігментації.сухості.колір шкіри рівнесенький як після тоналки. Оце результат. Тільки проф косметикою можна відбілити обличчя, позбутися мішків під очима. Позбутися за допомою винної чи молочної кислоти пігм.плям, влітку забрати зайвий жир і запобігти чорним цяткам кремами з АХА кислотами. А це явно не крем за 200 грн.
Сесдерма это аптечная марка.
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Лярош я використовувала. Таке собі. Хорошим його складно назвати. Там склад далеко не ідеалтний.хоч в аптеці продається. Спф слабеньке.
У ля Рош хорошие спф, в основном на новых зим фильтры, ну и цераве хорошие составы
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Будь ласка.
Ви так написали краще однолітків виглядаю, думала вам під 40.
Як можна в 24 погано виглядати? Це вже геть казки.
Ой де мої 24
У многих в 20+ кода с акне, сальными нитями, пигментные пятна у многих есть
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Смотрите,от генетики многое зависит.У меня,мамы и бабушки моложавое лицо и кожа Ок,а сестра в папу.У нас только проф.косметика и понятно,что это доп.бонус.А вот если бы сестра пользовалась дешёвой,лицо было бы не айс,при том,что она миниатюрная и занимается йогой,то есть лицо не поплыло и в тонусе.
А как йога с тонусом лица связана?)
Хомо_сапиенс• 11 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Сесдерма это аптечная марка.
а аптечна вона від чого? від того, що продається в аптеці?
так там і віши продається, і чисту лінію можна побачити...
Хомо_сапиенс• 11 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
звичайні у ля рош спф-ки.
і взагалі косметика масмаркет сегменту. просто дуже розрекламована.
Лгин• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Автор, у меня очень жирная кожа. В молодости перепробовала миллион средств, дорогих, дешевых, самодельных. Мне ничего не подходит, от всего лицо либо стянуто на нос, либо с носа ещё больше сало капает.
Я умываюсь, о УЖАС, обычным детским или дегтярным мылом и оно мне идеально подходит. Тоником пользуюсь только летом, когда жара, а кремом для лица только в сильные морозы. Масочки, правда, всякие люблю. И скраб раз в неделю обязательно (кофе+мед+кокосовое масло)
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
звичайні у ля рош спф-ки.
Нет, именно у ля Рош, есть даже спф, запатентованные фильтры, одни из самых лучших на данный момент
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
От того, что это дермокосметика
ХаДиДиШь• 11 ноября 2023
Не поняла ваш пост. Почему тогда вы покупаете дешевые средства по уходу, а не тратите 4 тыс в месяц?
euhunter• 11 ноября 2023
Я особисто не зрозуміла, чому ви називаєте свою косметику дешевою. Це нормальні ціни на корею та дрогерію, де є нормальна якісна косметика. За таку ж ціну купую адекватний догляд і також задоволена своїм виглядом. Так, буває щось специфічне за шалені тисячі, але курсом і в цілому підйомно.
Послідовна рутина. Ось і вся розкіш. Багато жінок не мають часу/сил/наладу на банальну 2 разову рутину догляду на день.
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
нет необходимости выглядеть моложе лучше и т д,
’виглядаю краще однолітків, чиста , доглянута шкіра.’-мне это не нужно от слова совсем.
Меня привлекает больше моя подтянутая фигура, здоровье , любящий муж , спокойная жизнь
в 38 я не буду на 18)
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
ні звісно, це не реклама, а пост про інше.
а про что ? что вы самоутвердились за счет других
Щас ухожу• 11 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А как йога с тонусом лица связана?)
Осанка,но профки,конечно же дают эффект тоже
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Про що? Бо якщо чесно, то не зрозуміло. Про хвилювання за чужі обличчя?
меня бы тогда должен преследовать чужие зубы, как стоматолога)
жизнь в чужом прикусе, з-ц
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
щоб мене тут з багнюкою змішали? віддати себе на розірвання?
ні, дякую
так вы других смешали
Дама_с_караваем• 11 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Но это не очень влияет на лицо
Светка-пипетка• 11 ноября 2023
Чому люди дорослішають, старіють, а мізки не розвиваються? 🫣
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
ех, піду поплачу
в 24 сложно плохо выглядеть
это возраст тусила пила не спала, утром пошла украшать мир
Светка-пипетка• 11 ноября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Шо вы с той пенкой и тоником делаете, мне на 9 мес хватает
Пьет)))
Летчица• 11 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А как йога с тонусом лица связана?)
осанка шея нет зажимов, которые дают заломы