З родзинкою• 11 ноября 2023
Який ваш улюблений гель для душу?
Я люблю ароматні. Декілька років поспіль замовляла з Греції гелі Korress, але байєр більше не працює. Минулого року замовила декілька з BBW - бомбезні. Зараз все закінчилось і не знаю щоб таке придбати. Ще є 2 гелі Нівея - абрикос+молок та лемонграс. Порадьте свій улюблений, щоб гарно пах та не дорожче 200-250 грн.
З родзинкою
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, з якого сайту замовляєте, можна посилання, будь ласка, хоч гляну що воно таке?🤭
Ось зараз в акції лосьйони для тіла
З родзинкою
• 11 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Мне нет,они не дорогие вообще,так что можно взять на пробу,как крем гель идут, возьмите попробуйте и тот и тот
Дякую, зайду гляну в Єві та Просторі
Оно само купилось• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Дякую, зайду гляну в Єві та Просторі
Или в ватсонсе
З родзинкою
• 11 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Ив Роше - люблю их гели)
Щось я про них забула зовсім. Напевно роки 2 чи навіть 3 нічого не замовляла. Треба подивитися що там зараз на сайті є
Продаю витрішки• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Вона піниться? Як нею користуватися?
Піниться, але не так, як гель. Користуюся без губки, а прямо наношу на мокру шкіру і розподіляю. Потім просто змиваю.
Ласковая_львица• 12 ноября 2023
Уже много лет беру ты Роше кофе. И из новогодние серии зимой беру, круто пахнут . А так покупаю нивею.
Голубка миру• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Перший це якийсь новий український бренд? Здається в когось з блогерів бачила рекламу, але лінійки для волосся. Саме цікаве, що була розпаковка, відео з використанням і потім тиша
Это не украинский бренд
Пампушечка• 12 ноября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Нічого кращого за Bbw не шукаю.
Які саме вам подобаються?
Эт вернячОк• 12 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
Які саме вам подобаються?
З тих, що мала, - strawberry pound cake (полуниця вершки), pink lilac vanilla (бузок ваніль), pure wonder (запах свіжості, квітів).
Пампушечка• 12 ноября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Сильно парфумовані? Не люблю насичені
З родзинкою
• 12 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
Які саме вам подобаються?
Цей дуже ніжний. А Gold Mango більш насичений, але приємний
Пампушечка• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Дякую