Мандолина Бу• 11 ноября 2023
Який період творчості гурту «Скрябін» вам подобається найбільше?
Цікаво просто
Результат:
вже голосів:
13 (44.83%)
Обидва періоди (1989-2015)
9 (31.03%)
Пізній період (2003-2015)
7 (24.14%)
Ранній період (1989-2002)
Мандолина Бу
• 11 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Коломийки это какой период?
Пізній. Це виключно концертний шедевр (студійного запису не робилося), який Кузьма почав виконувати на концертах з кінця 2013 року (коли почався Майдан, а потім і війна).
Мандолина Бу
• 11 ноября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Не нравится скрябин
Кожному – своє. Головне – щоб русню не слухали :)
Манка Я• 11 ноября 2023
Ранній період подобається найбільше. Фактично я росла на цій музиці в тому числі.
Мандолина Бу
• 11 ноября 2023
Ответ дляKika-6655
Не фанатею от Скрябина, нравятся песни ’Мам’, ’Старі фотографії’. Это какой период?
Пізній. «Старі фотографії» — 2005 рік, «Мам» — 2012 рік.
Ответ дляМандолина Бу
Мне больше песни Вакарчука заходят, у него много хороших ’я не здамся без бою’, ’стріляй’ , ’вище неба’ и много других. При всем уважении к Скрябину как к человеку, творчество мне его не очень.
Теща дочки• 12 ноября 2023
Я ще на перші його концерти ходила, подобаються обидва періоди. З раннього ’Моє море’, ’Най буде дощ’, ’Оля’, ’Шукав свій дім’, ’Клей’, ’Ніжно, не ніжно’.
Думаю, ці твори для більшості не дуже відомі, Кузьма тоді був ще не дуже розкрученим.
Ms. Похвала• 12 ноября 2023
Не фанат Кузьми, але деякі пісні подобаються, особливо ’Випускний’.
Гола з конопель• 12 ноября 2023
Взагалі ніколи не була фанатом Скрябіна й не розумію, що в ньому такого, щоб прям фанатіти.
Якщо брати український гурт, що співав лише українською, то подобався ранній Океан Ельзи. Навіщо Вакарчук попер в політику хз🤦♀️