Таке питання. Я живу все життя як синій чулок, одна, я така зо і далі б сиділа і працювала, жила б для себе, бо дуже звикла, але вже 35 років, треба починати стосунки щоб сімʼю створити. Але я боюся щоб мене не використали і не забрали моє время. При знайомстві, на побаченні, при спілкуванні як мені зрозуміти що не треба втрачати час на мужчину, як зрозуміти на перших порах, що мужчина мене не бачить разом. Дайте пораду.
Ответ дляennSe
я не пью, ау , вы ошиблись, травм нет никаких, у меня проблема что не могу встретить негде мужчину для семьи, что всем от меня нужен был интим только. где он серьезный? кто научит найти такого, как разбираться
Ответ дляSo_so
то коли це було? 15 жовтня. я не пила з тих пір.
хто мене тут обідив сьогодні, щоб ви таке пережили як я колись, щоб ні один чоловік не полюбив вас , а тілтки серця вам розбивали і здоровья і душу. а щоб ви тілтки не робили , а самі були нікому не треба, щоб потім тут на форумі вас з говном змішали і життя закінчилось і ніхто не підтримав
Одуванчик в поле• 12 ноября 2023
Никак. Нужно время, что бы узнать человека. Только со временное раскрывается. Не спешите с интимом, больше старайтесь узнавать человека.