ennSe• 12 ноября 2023

Допоможіть мені, питання про відносини

Таке питання. Я живу все життя як синій чулок, одна, я така зо і далі б сиділа і працювала, жила б для себе, бо дуже звикла, але вже 35 років, треба починати стосунки щоб сімʼю створити. Але я боюся щоб мене не використали і не забрали моє время. При знайомстві, на побаченні, при спілкуванні як мені зрозуміти що не треба втрачати час на мужчину, як зрозуміти на перших порах, що мужчина мене не бачить разом. Дайте пораду.
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляJuly38
Менше вивертайте душу назовні, менше насеруть.
дякую
Tivoli• 12 ноября 2023
Ответ дляennSe
чому в моєму житті постійно бидло ?? як його уникнути взагалі?? де добрі і хороші люди??
вы сама обозленная и обиженная.
добрым и хорошим людям такие не интересны
So_so• 12 ноября 2023
Ответ дляennSe
я не пью, ау , вы ошиблись, травм нет никаких, у меня проблема что не могу встретить негде мужчину для семьи, что всем от меня нужен был интим только. где он серьезный? кто научит найти такого, как разбираться
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3418838
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
то коли це було? 15 жовтня. я не пила з тих пір.
So_so• 12 ноября 2023
Ответ дляennSe
Это отличное решение.
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляTivoli
вы сама обозленная и обиженная.
чого пишеш мені? пристала як піявка
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это отличное решение.
і шо? суть того що ви відповіли
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это отличное решение.
напийтеся самі!
автор ennSe • 12 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это отличное решение.
пийте скільки влізе від горя
автор ennSe • 12 ноября 2023
хто мене тут обідив сьогодні, щоб ви таке пережили як я колись, щоб ні один чоловік не полюбив вас , а тілтки серця вам розбивали і здоровья і душу. а щоб ви тілтки не робили , а самі були нікому не треба, щоб потім тут на форумі вас з говном змішали і життя закінчилось і ніхто не підтримав
автор ennSe • 12 ноября 2023
шоб тупо їбали і без кохання. одна на світі і все, хай це прокляття вернется тім людям які мене прокляли так, да будет так, аминь. хай їх ібуть в не люблять
автор ennSe • 12 ноября 2023
шоб хто мене обідив життя побило вас так, щоб нічого не хотіли як я. иупо живий труп щоб жили суки
автор ennSe • 12 ноября 2023
буду я щаслива в стосунках, я собі обіцяю що ніколи тут не спитаю більше пораду.
автор ennSe • 12 ноября 2023
булу найщасливіша буду тут з усіх, хто тут сидить зараз.
автор ennSe • 12 ноября 2023
і сидіти тут не буду. тут більше скота тупого, хороші є жінки, але одиниці. Тупий скот тут
Одуванчик в поле• 12 ноября 2023
Никак. Нужно время, что бы узнать человека. Только со временное раскрывается. Не спешите с интимом, больше старайтесь узнавать человека.