Коварная Зая• 12 ноября 2023
37 р, комбін шкіра, широкі пори, порадьте хороші засоби
Раніше ходила до косметолога, зараз в іншій країні немає можливості. Порадьте щось з пілінгу, очищення. Тут зустрічаю багато тем зі словами ніциамід, ретинол. В кого така ж шкіра напишіть чим користуєтесь
Добра всем!• 12 ноября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Є косметологи онлайн. Не слухайте на форумі порад
Я ходила і офлайн ,і що ? Ні обаджі ,ні Крістіна ,ні медік8 не підійшли,обаджі взагалі накупила на 500 фунтів,скоро все це добро полетить до коша. А тут мені порекомендували Анну Лотан і тепер це любов ♥️
Пушап Мі мі• 12 ноября 2023
Така ж проблема. Раніше допомагав пілінг з кислотами. Але дуже багато процедур і дорого. Тепер хочу спробувати карбоновий пілінг. Записалась, чекаю.
Добра всем!• 12 ноября 2023
Мені подобається ретінол від паолас чойс він є у поємності від 5 мл,у мене теж комбінована ,пори і трішки пігментація. Користуюся вже другий рік від жовтня до березня,гарно вирівнює колір обличчя і сама шкіра більш упругая ( не знаю як українською)
Котя_люлю• 12 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
ви засіб з ретинолом самі купували чи вам косметолог радила? Знаю, що треба правильно пвдібрати відсоток ретинолу і важливо, щоб супутній догляд був правильний, зволожуючий засіб і сонцезахисний. Ви самі ці засоби підбирали?
Котя_люлю• 12 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
о я якраз на медік8 сильно дивлось, багато хто його рекомендує...
Анонім Завгосп• 12 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
Люди таку косметику купують в пробниках))
НимогуПридуматьНик• 12 ноября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Гінекологі онлайн теж є, та й зуби можна онлайн полікувати
Онлайн консультации будуть корисні тільки коли людина вже була на очній консультації та хоче доповнення або додаткової поради