ПАЦАНКА О• 12 ноября 2023
Вам какой цвет больше нра? Для подростка.
ЯкаКраля• 12 ноября 2023
Спросите вашего подростка, это ну очень индивидуально.
Мне в Светлом варианте категорически не нравится черная молния на груди, но я не подросток
СкокоМнеДадите• 12 ноября 2023
Залежить від кольору іншого одягу,але моєму підлітку модель взагалі не сподобалась.
Вишиванка• 12 ноября 2023
Мені подобається біла, мої сини підлітки білу б не носили. Тільки чорна.
Киця-бриця• 12 ноября 2023
Черный, как по мне , то выглядит более нарядно.
Светлый кажется блеклым
Саджу все зарання• 12 ноября 2023
Підліток це скільки - 11 чи 16? А взагалі то вони зазвичай самі колір обирають. Моїй ще тільки 9, але вже має власну думку стосовно одягу
Личко Невеличке• 12 ноября 2023
Треба питати у підлітка
Мій любить яскраві кольори.
Цієї зими буде носити синю куртку. Минулої зими була жовта.
Мій любить яскраві кольори.
ТочноБудет• 12 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
Мне нравится светлая, но мой подросток выберет только черную
Мой то-же, только черный выбирает в таком возрасте