Девочки,подскажите как сделать заказ на фабрике Trikotto в Турции.Понравились их лосины из микровельвета,у нас в Украине они стоят 1350.А на фабрике 17$,но это ростовка.
Если у кого-то есть опыт или есть девочки которые занимаются выкупом.Короче,поделитесь инфой.
Молчалка• 12 ноября 2023
А доставка?
Чесно,Вам ніхто ростовку не відправить.І коштує доставка не мало
Куди будете дівати інші розміри? Не все вдається продати
Ответ дляМолчалка
А доставка?
Та, я це все розумію.На фабриці потрібно брати три ростовки різного товару чи одного,але три.І доставка ,чи розтаможка дорога.Тому і питаю,може хтось дере трохи менші гроші,хоча б вполовину собівартості товару,а не втричі ,а той більше.
Молчалка• 12 ноября 2023
Ответ дляНаталя1996
Я з Хмельницького,але таких накрутів точно немає в нас на ринку
Покорительная• 12 ноября 2023
Ответ дляНаталя1996
Думаю там дорогая доставка очень
Молчалка• 12 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Думаю там дорогая доставка очень
Знаю,що піднялась недавно.
Там на кілограми,але не пам´ятаю яка ціна.
Не займаюсь Туреччиною
Ответ дляМолчалка
Тому ,мабуть,що люди,які возять товар з Туреччини на Лексусі їздять.
Мало того,що вони накрутку велику роблять,ще й не встигаю купити лосіни.Люди їх оплачують,коли ті ще в дорозі.
Молчалка• 12 ноября 2023
Ответ дляНаталя1996
Не скажу,в мене Лексуса немає.
А де продають в інсті?
Тут товар в наявності,покупця чекаю як свято
і заробіток мінімальний.Треба терміново змінювати нішу
А де продають в інсті?
Ответ дляМолчалка
Не скажу,в мене Лексуса немає.
А де продають в інсті?
У них діючий магазин у Білі Церкві,та у інсті.Возять і одяг,і парфуми копії 1:1 турецькі.1800 флакон, а на розпив 400 грн.Під замовлення браслети з мед золота.Та золоті прикраси.взуття.
ЯкаКраля• 12 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
А доставка?
Автор хоче) А вам і нам, яка різниця який буде збуд....
Редиска Я• 12 ноября 2023
17 дол і доставка,то вони меньше 800 і не будуть в собівартості.Куди ви подінете 3 ростовки?
Ответ дляРедиска Я
800 грн-згодна,1000 теж.Але ж не 1350.Пошукаю,може знайду дешевше,а може куплю за 1350,що наврядче.Війна йде,проживу і без лосин.Ще й якби приміряла то може б і купила за 1350.А через інтернет,чи сядуть чи підійдуть по зросту? Чи не будуть сповзати?