Асталависта бэйби• 13 ноября 2023

Що повинна робити дочка, якщо серйозно?

Мати 87, хвора, інвалід.
Дочка винна в чомусь? Що робити, яке майбутне, якщо людину не можна вилікувати?
Якщо у матері було важке життя, в цьому є вина дочки?
Чи треба жити дочці самій, та допомогати по можливості? Якщо мало можливостей?
Конфиденциальность• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я кажу, що не хочу допомогати? Допомогаю, але нервую.
Раз на тиждень це так важко,що Ви навіть з дому пішли? Ви покинули сім´ю щоб доглядати маму, але і до мами раз на тиждень навідуєтесь.

Оновлена версія• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я винна в тому, що мати бідна та хвора?
В нашій країні дочка теж не може бути впевнена, що не буде такою ж як і мати. А хвора бо вже вік такій. В чому має полягати допомога матері?
Оновлена версія• 13 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Ну мама 40 лет жила как хотела, потом безответственно родила в почти полтинник. При чем здесь дочка?
Дочка конечно должна помогать, в меру возможностей
Прикол. А если мать в 30 родила и к 60 рак? Или к 50? Или деменция? Тоже виновата что поздно родила? Кстати, 40 это не полтинник. Вы на 10 лет ошиблись
А я с Рио-де-Житомира!• 13 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну захотел человек испытать радость материнства нам тарости лет, в будущее не заглянув
Тут половина форума пищят от стать мамой в 40+ и как они помолодели увидев две полоски.
при чем тут возраст матери не очень понятно. Вы думаете если б она родила не в 40 а в 20, и дочери сейчас было 67 это облегчило бы участь всех? матери помогать когда самой уже может сиделка нужна? 47 лет у автора, возраст когда и дети подросли, и финансовая стабильность должна была бы присутсвовать, как раз идеально что б иметь возможность помочь. А раз возможности нет, то конкретно у этой дочери не было бы ее ни на 20 лет раньше ни на 20 лет позже. Проще было совсем не рожать разве что.
Оновлена версія• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
А кто-то обещал beautiful life?

Зарабатывали бы больше, могли бы позволить сиделку или специализированное учреждение. Что вам помешало к 47 достичь хорошего уровня в профессии и хорошего дохода? Обычно к 40 пик карьеры и доходов. А у вас что?
А у нас революция, потом война. Не все умудряются найти высокооплачиваемую работу чтобы и себя не обделять, и родителей содержать. Увы
Трахтибидох• 13 ноября 2023
Дочка не винна, не їдьте до матері, нехай повільно спокійно вмирає. Такої відповіді ви чекаєте?
ГугелП@лАмался• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Нема у мене ніякої кар´єри(
Це лише ваша вина
Вишнёвая Леди• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В мене були здібності, колись(
І нафіг ви їх протринькали, народивши дитину під час навчання?
sur_sur• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так, за п´ять років втрачається, треба курси, щоб працювати. Але це рік, як мінімум, на них.
Ого, що то за такі курси?

Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я навчалась добре, диплом с відзнакою. Перестала працювати, тому що часто ходила на лікарняні з другою дитиною. Зараз можу працювати тільки на неквалифіковоної роботі, так казали у ЦЗ.
Че маму не оставляли с ребёнком?
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
47, тріль лайф іс бьютіфул, стопіцотмільйонна тема
Это не тролль, это наша божья кара
автор Асталависта бэйби • 13 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Автор,что делаете на данный момент?
И что требуется больше со стороны мамы?
Вона б хотіла стати здоровою.
Роздратована шкіра• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона б хотіла стати здоровою.
Это не в Ваших силах
Делайте посильное без чувства вины
Ответ дляТрахтибидох
Ні.
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Більш молодій матері було б 40-45 років коли народився ваш старший. Вона б на роботу ходила. І, якщо у вас не було грошей на няню то і не було б грошей компенсувати матері втрату роботи через сидіння з вашою дитиною. Тому вихід у вас був спочатку кар´єру робити, потім дітей народжувати. Зробили? Ні. До свого тут мама.
Мне с ребёнком помогала как раз моя бабушка в свои 80+, потому что все бабушки/дедушки работали
Ответ дляХарчовий тріль
Че маму не оставляли с ребёнком?
Ні.
Хочу в БАНю• 13 ноября 2023
Авторе, тут багато хто не розуміє що значить зростати з такою людиною як ваша мати. Людиною яка нічого не може, нічого не хоче, яку до того тягли батьки і вона вважає що всі ішні їй винні. Це не те що бути сиротою, це гірше, бо сироті хотяб ніхто не капає на голову ’ти погана, ти винна, ти погана, ти винна...’ і не треба нікого на собі тягнути. Така мати не допоможе з дітьми, так само як і сама не буде доглядати власну матір. І ось зараз їй вже 87 років а пісня та сама ’ти винна’ і автор все життя прожила і проварилась в цьому.
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
Тут часто запитують, чи варто народжувати в 40 і старше. Ви хоч би радите не народжувати?)
Она сама под 40 родила
Ответ дляХочу в БАНю
Так, бабцю я мила пять років лежачу. Та похоронами займалась. Це була мамина мати, яка в дитинстві була мені нянькою.

Ответ дляХарчовий тріль
Она сама под 40 родила
Ні, в 24 та 33.
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Мать её родила в 40. Если бы родила в 20, то дочке было бы легче в 67 ухаживать за мамой ?
Как раз моя мать за своей ухаживала в 70
Хочу в БАНю• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну так. Ваша мати просто гарно влаштовувалась все життя, спочатку її тягнули батьки, потім вона на вас скинула свої обов´язки. Це така людина що звикла жити зарахунок інших. Звичайно вона кожного разу буде маніпулювати вашим почуттям провини за все, навіть за її здоров´я. І ви їй нічого не доведете і не поясните. Це просто велика 87 річна дитина і такою вона вже помре.
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я б зробила кар´єру тоді, бо більш молода мати допомогала б мені з дітьми.
Мама бы работала
Заюшка_хозяюшка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я купляю. Вона ж з дому не виходить вже, важко дуже(
Так а какие у вас варианты? Не покупать лекарства маме, которая не может выйти из дома? Как вы дальше жить будете если перестанете это делать?
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Такая старенькая?
Вишнёвая Леди• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ні, в 24 та 33.
В минулій темі було 35. Та й до того часто зустрічалось вам 47 дитині 12. Сенс брехати?
Все питаю зарання• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мені ніхто не допомогав ніколи. Батька не було, мати стала інвалідом в дитинстві.
Я заміжня, маю дітей, працюю, живу окремо.
Заробляю не багато по міркам Советчиці(
Все залежить від того яка ви людина.В мене була подібна історія.Я маму догледіла.Зато не звинувачую себе.Зробили з чоловіком все, що могли
курасаны• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я робила її, але бросила роботу, бо сварили за лікарняні.
Вам самой не смешно?)
Чорт і Шо• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я винна в тому, що мати бідна та хвора?
А у нас многие пенсионеры богатые? Всю жизнь многие честно пахали, а пенсии копейки в нашем замечательном государстве. Ну и в таком возрасте - кто не болеет?

Ваша мать вас в этом обвиняет?
Пацаааааааан• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В моєї мами були винні батьки, а зараз я.
Так і у вас так. Зараз винна мама, потім будуть винні діти