Асталависта бэйби• 13 ноября 2023
Що повинна робити дочка, якщо серйозно?
Мати 87, хвора, інвалід.
Дочка винна в чомусь? Що робити, яке майбутне, якщо людину не можна вилікувати?
Якщо у матері було важке життя, в цьому є вина дочки?
Чи треба жити дочці самій, та допомогати по можливості? Якщо мало можливостей?
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я так пробую. Але вона каже, що я ’черства’ через це(
То значить ви ще не докінця абстрагуєтесь. Коли навчитесь сприймати її слова просто як ’пустий звук’, от тоді і досягнете своєї мети, коли не будете так емоційно реагувати на будь-які її слова.
Копуша• 13 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Да никто ни в чем не виноват
Она мать
Вы дочь
Если бы не она, вы б на тряпке - кончалке засохли
Она мать
Вы дочь
Сейчас мать, наверное, так и думает, что лучше бы засохла
Крапипопка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Не хочу такою бути(
Может вам повезёт и не будет
Крапипопка• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Скажите, да я черствая, плохая, но у тебя все равно выбора нет.
Не нравится- выпрыгни с окна ( все равно так не сделает)
Коханозадовільна• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я навчалась добре, диплом с відзнакою. Перестала працювати, тому що часто ходила на лікарняні з другою дитиною. Зараз можу працювати тільки на неквалифіковоної роботі, так казали у ЦЗ.
а ви своїм дітям багато зможете дати на старт? чи з роботою допомогти? чи під вашу старість також матір будуть футболити, дивлячись на цей приклад.. (Вам би задуматися.)
Ms. Iphone• 13 ноября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Та шо ви автор, по канонам цього форуму ваші батьки вас родили собі в раби. Це ваш прямий обов´язково забезпечити їм достостойне доживання свого віку!!! Яка сім´я, які діти??? Ви чого, ви мали спочатку міліонершою стати для своєї мами!!! А ви дітей наплодили, який сором... Господи прости..., із жахом читаю це все...
Автор не живет с матерью, она ее видит раз в неделю и не живет со своими детьми. Она для них тоже миллионершей не стала, не даст им старт в жизни, не поможет с карьерой. Получается она себе тоже двух рабов родила? Это уже не такой ужас? Все ок?
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляКопуша
Ні, їй потрібна допомога, це ніхто не робить, крім мене.
Штора с кисточкой• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Автор, з якою метою ви постійно строчити теми про матір вашу і погану доньку? Що ви хочете почути від людей, що ви гарна дочка? Раніше вам радили сходити до психіатра , ви були у лікаря ? Бо у вас навʼязливі постійні думки , це негарно ((
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Я вихожу з кухні, якщо вона заходе. Бо вона важко ходить, плаче, стоне, за все хватається. Не можу дивитесь на це( Це тому, що я погана?
Штора с кисточкой• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ні, ви гарна донька і робити все можливе, що в ваших силах. А ви переймаєтеся через те що ви погана дружина, погана матір для дітей своїх ? Чи це тільки на рахунок матері у вас такі думки
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ні, більш емоцій про матір чомусь. В інших обставинах я спокійна.
Мати я десь вважаю зараз деякою частиною себе, тільки немічною та хворою( Мене дратує, що не впливаю на неї.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
З іншими людьми нема бажання спілкуватись, бо депресія зараз. Пройде депресія, буду спілкуватись з сім´єю.
Санька-4b93• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
А где ж она живет в таком случае? Семейство рантье какое- то, с кучей недвижимости.
И да, неплохо автор устроилась. У нее депрессия от матери, за которой надо ухаживать, от своей семьи и детей подростков, которых надо лелеять и тазиками еду готовить. Поэтому лучше подепрссировать в отдельном жилье и на советчице.
Молодец, уважуха.
Цвіпканя• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Тому, що Ви чекаєте смерті матері, а в тої здорове серце жиє і жиє. Колись дочекаєтеся.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Навіщо писати таке? Ви жили з людиною, яка кричить від болю, коли ходить?(
сама себе прекрасная• 13 ноября 2023
А ви вже для своїх рабів вже міліонершою стали? 🤣 Якщо що, я за здорові стосунки в сім´ї, за любов,взаємоповагу, взаєморозуміння. В таких стосунках питання хто чий раб не виникає, тому для мене дико читати різні перли на цю тему.