Асталависта бэйби• 13 ноября 2023
Що повинна робити дочка, якщо серйозно?
Мати 87, хвора, інвалід.
Дочка винна в чомусь? Що робити, яке майбутне, якщо людину не можна вилікувати?
Якщо у матері було важке життя, в цьому є вина дочки?
Чи треба жити дочці самій, та допомогати по можливості? Якщо мало можливостей?
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
З кожним днем усе більше неадекватності тут простежується в коментах
Вы первый раз в её теме?
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Мама народила ’для себе’ і очікувала, про що й говорила автору’, собі зручну старість і няньку. Сама в житті навряд чи перевтомлювалася, якщо до 87 дожила.
Відпустіть це бридке відчуття провини. По мірі можливості допомога.

Капец, кто долго прожил, тот не переутомлялся в жизни
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я б зробила кар´єру, якщо б мені допомогали.
Мне помогали. И родили в 25. Я карьеру не сделала.
Протру пилюку• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це мене бентежить.
И чем вам поможет форум? Это ваша семья , ваша мама , вам за ней и ухаживать.
Протру пилюку• 13 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Ну мама 40 лет жила как хотела, потом безответственно родила в почти полтинник. При чем здесь дочка?
Дочка конечно должна помогать, в меру возможностей
Мать её родила в 40. Если бы родила в 20, то дочке было бы легче в 67 ухаживать за мамой ?
Ответ дляАсталависта бэйби
Я навчалась добре, диплом с відзнакою. Перестала працювати, тому що часто ходила на лікарняні з другою дитиною. Зараз можу працювати тільки на неквалифіковоної роботі, так казали у ЦЗ.
Дети болеют в садиковском возрасте, вы за 5-6тлет растеряли квалификацию? ))
Протру пилюку• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мене ставять в приклад більш успішних дітей, які мають більш можливостей та допомогають більш.
Але їх народили в 20.
Есть полно успешных детей, которых родили в 30 или в 40. Если вы не смогли стать успешной, то это только ваш выбор и возраст мамы тут не причём.
Протру пилюку• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вы бы сделали карьеру, если бы у вас были способности и интеллект соотвествующий. И неважно в каком возрасте вас родила мама. Если вы не смогли сделать карьеру, значит у вас не хватило способностей\ума. Вот и всё.
БезВзяток• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я не буду такою.
Вы уже такая. Вы беспомощная, обозленная и сильно зацикленная. Вы уже такая...
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Вона стала інвалідом у 50.
Назло вам?
Харчовий тріль• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я не буду такою.
Вы будете хуже. Вы уже хуже!
Масяня Я• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я винна в тому, що мати бідна та хвора?
Це таки life beautiful)))
Масяня Я• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
то есть карьеру вы не сделали, так как вас мама не в 20 родила? Серьёзно? Вас на собеседованиях спрашивали, во сколько вас родили?
Брюльтик• 13 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Мама пожила, как хотела, пусть даст дочке пожить
Борода• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Але їх народили в 20.
А она что Вам дала? Какое образование,кружки,медицинское обслуживание? Или только требует,не давая ничего при этом?
Екатерина27• 13 ноября 2023
Автор, то чем занимается ваша мама сейчас называется старческий садизм. Это такая форма деменции. От нее никуда не деться и она на лечится. Вам нужно либо смириться и досмотреть маму. Либо забить, прервать общение и просто оставить её умирать. Решать вам.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Сколько лет вы не работали?
П´ять років, підробляла неофіційно.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Iphone
А зачем вы родили? Чтобы дети сейчас с мужем были? Вы в их жизни не присутствуете, сами писали об этом. Толку от вас как от мамы? Чем вы лучше своей матери?
Це тимчасово так зараз. З старшим я була завжди.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Так а мама тут причем? Ребенка начинайте обвинять. Все проходят через период болезней, но не сидят дома, пока дети не вырастут.
Я не буду звинувачувати ні в чому дітей!
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Мама сама мене звинувачує, що не можу їй допомогати, як інші діти.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
У вас зараз якраз розквіт кар´єри має бути, з цим неможливо допомогти. Були б ви зараз немічною пенсіонеркою , то чим це краще?
Нема у мене ніякої кар´єри(
Банка з медом• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Але їх народили в 20.
Яка різниця в скільки їх народили?
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Вы ж маму обвиняете. А ваши дети вас обвинят, т.к. вы им тоже дать ничего не можете.
Я захищаюсь, тому що вона ображається, що я мало роблю для неї.
Светка-пипетка• 13 ноября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Большая разница в возрасте, пропасть, видите как, в связи с ситуацией а Украине многие уехали, а я вот не могу, моей весной 89 лет уже будет.
Ну так нема ніякої гарантії, на жаль.
От мені 37, а лежачій бабучі 91 і вона може і до 100 прожити, серце здорове. А дітям її 65 і 69, скоро самі допомоги поьребуватимуть, їм за своєю мамою доглядати вже важко.
Тобто нікого в 40 не народжували, але для мене результат однаковий - спочатку бабусю доглядати, потім батьків.
Банка з медом• 13 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я ’Б’. Не треба шукати винних.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Автор, мене мама народила в 26, сестру в 20. Жили бідно, батько алкоголік тиран, в маленькому містечку сумської обо. Потім батько ще й загуляв і вони з мамою розлучилися. Мама нам карʼєри будувати не допомагала. Я стала керівником відділу в айті компанії, сестра приватним нотаріусом, всі в Києві. Не перекладайте свою нереалізованість на інших.
У мене чоловік перший був. Корінний киянин, батьки в дупу цілували, вчився в гарній школі, і все винуватив батьків, що нічого не досяг, що треба було народитися в сімʼї багатій, як його друзі, або в інші роки, або в країні іншій. Я в свої 25 років «переросла» його 33річного і пішла далі, пішла здобувати карʼєру.
Ви були прив´язані до інваліда все життя?
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну ви ж свого сина теж в 35 народила, чого ж на 20 не зупинились? А так психіатр за вами плаче, чесно..
Другого, будучи заміжня, на чоловіка можно залишати дитину спокійно.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
В 40 родила, а не в 47. А автору хотелось, чтобы в 20. Она думает, что в 67 ей легче было бы за матерью ухаживать.
Я б зробила кар´єру тоді, бо більш молода мати допомогала б мені з дітьми.
Асталависта бэйби
• 13 ноября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну так у відсутності кар´єри винна ваша друга дитина. Розходимось.
Діти мої не винні передо мною ні в чому!