Суцільна зрада• 13 ноября 2023

Собеседование в зууме. Что обычно спрашивают?

И ещё предупредили, что будет вестись видеозапись собеседования. Зачем это им? Украина, менеджер среднего звена, если что.
Русланка з гілки• 13 ноября 2023
Я б не ходила на такое. Вообще не люблю этих представлений. Интроверт и социофоб.

As007• 13 ноября 2023
Я сама проводжу. Щоб побачити, поговорити, зрозуміти , що за людина навпроти. Відеозапис, для аналізу всіх кандидатів, одночасно може бути більше 10, всіх не запам´ятаєш, а якщо в мене 3 вакансії....((
Анонім Завгосп• 13 ноября 2023
То что и на обычном собиседовании.
Оно скорее всего только с рекрутером, если заинтересуете, тогда потенциальный руководитель может посмотреть запись, что бы не задавать на следующем этапе вопросы по второму кругу
автор Суцільна зрада • 13 ноября 2023
Ответ дляAs007
То все ясно, а відеозапис навіщо?
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Я не погоджуюсь на відеозапис.. Зразу допобачення
Якщо у HR проблеми з пам´ятю то це явно не моя компанія
As007• 13 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
То все ясно, а відеозапис навіщо?
Мені ці записи не треба, я видаляю з часом, як визначаємось з кандидатами, що підходять. А ще ці записи переглядає директор і вирішує, чи потрібен йому такий працівник.
Анна-6444• 13 ноября 2023
Какая разница в какой формате проходит собеседование-онлайн или оффлайн?Вопросы такие же,только экономия времени и средств,которые вы затрачиваете на дорогу.Плюс если у фирмы нет свободного места для проведения собеседования в офисе,то они экономят пространство.

Робот Вертер• 13 ноября 2023
Сиськи надо показать
Анна-6444• 13 ноября 2023
Сюда же можно добавить,что кадровик проводит 20 собеседований,а директору некогда посетить все 20.Кадровик выбирает лучшие 3 и показывает их директору.А директор,в свою очередь,делает выбор.Снова экономия времени.
As007• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
в мене 4 вакансії, на кожну беремо по 4 людини. В день обробляю по 80 резюме і проводжу до 10 співбесід)))) в мене проблем нема)
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляAs007
Відео це херня, тому що багото людей просто не вміють себе поводити на відео, вони переймаються тим як виглядають і більшість адекватних компаній після слів доброго дня переходять на виключену камеру і спілкуються без камери і запису.
90% людей офлайн ведуть себе адекватніше ніж на онлайн і гарні HR, про це знають
А зйомка має бути лише за згоди людини, яку знімають, бо компанія може загриміти до суду
Пригощаю кашею• 13 ноября 2023
Звичайна практика для віддаленої роботи, як заміна ’живої’ співбесіди, на яку треба їхати в офіс. Не бачу тут нічого такого. Запитуватимусь все те ж саме, що запитували б при очній співбесіди.
Чому буде відеозапис - щоб показати іншим приймаючим рішення, а не ганяти Вас на стопіцот різних співбесід. Попереджати про таке - теж звичайна ділова етика.
Коротше, не загайнятеся.
Пригощаю кашею• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Запис онлайн-співбесіди навіть без відео, лише звук, - це все рівно називається ’відеозапис’. Просто замість обличчя буде ’аватарка’ співрозмовника, от і вся різниця.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Про це ви маєте обов´язково попередити...
Пригощаю кашею• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Звичайно, це обов´язкове правило.
Я не ейчар, раптом що. )) Але знаю про таке зі сторони кандидата, не раз проходила такі співбесіди.
Твоя подружайка• 13 ноября 2023
Если будут вести запись, то спросите зачем, и попросите что бы вам предоставили копию, или вы тоже будете вести запись.

Я не уверена что записи, это вообще законно.
И вряд ли они будут рады ислам кто-то будет записывать их самих.
Пригощаю кашею• 13 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка

Чому це незаконно? За умови отримання згоди всіх учасників відеозапису - законно.
Рання пташка• 13 ноября 2023