Ранковий базар• 14 ноября 2023
Де в Києві можна зробити повну перевірку організму не за всі гроші світу?
Божа кульбабка• 14 ноября 2023
Ответ дляБорщик
идите к семейному-проверят бесплатно
Кров,моча и кал это даст семейный направление,если сильно попросить ЭКГ сделают
Борщик• 14 ноября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
маммографию тоже
Мама Карло• 14 ноября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Автору ще щось потрібно? Повної не за всі гроші світу не буває. Та і всі чек-апи поверхневі
КапитанльнаЯ• 14 ноября 2023
Я знаю где классно пенсионеров проверить на все, что можно. Но туда молодых не берут.
Ответ дляБорщик
идите к семейному-проверят бесплатно
Да да. Наша сімейна звільнилася. Нормальна була така жінка пенсійного віку, з досвідом. Мені подобалось її лікування, завжди помагало нічого зайвого. Ми з чоловіком останні 3 роки хворієм нон стоп.
А вчора відправила його, каже звілтнилася сімейна. Сидить нова. Дві ссикухи вона і медсестра. Дупля не відбивають. Лікар радиться з медсестрою те чи те призначить. Потім слухала його медсестра. Карл! Медсестра сдухала. Років до 25. Все звелось до того, що сказала приймайте те, що вам раніше призначали, бо я не знаю що вам призначить. Мийте носа. А внього і кашель, і горло, і діарея, і п´ятна по тілу, і слабкість.
Альтернативи немає, другий лікар не бере пацієнтів.
Чи в інші клініки дзвонити. Але ця поруч, будо зручно
КапитанльнаЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Поділіться будь ласка інформацією
Центральный госпиталь МВД, гериатрическое отделение.
Мама Карло• 14 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Автору потрібні направлення на аналізи, а не лікування
Пані з калабані• 14 ноября 2023
а что, есть такое - полная проверка?)
ничего кроме МРТ всего тела в голову не приходит)
Да Щас же• 14 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Прям всех пенсионеров проверяют? Я предполагаю, пенсионеров МВД?
КапитанльнаЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Для МВД это бесплатно, для остальных естественно за деньги.
Да Щас же• 14 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А есть прайс у них, типа как в Феофании? Или это кому сколько скажут?
КапитанльнаЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Конечно есть прайс, взятки не нужны. Там пакеты с питанием, проживанием, диагностикой и лечением. Очень хорошие условия.
Да Щас же• 14 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Супер, спасибо за информацию. А это у них расценки в самом госпитале нужно смотреть, или есть где-то в инете? Не нахожу(
КапитанльнаЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Позвоните в приемное отделение, они назовут стоимость по прайсу. Чем больше дней тем дешевле.
ВыФсеВрете• 15 ноября 2023
Я купувала купон в покупоні по класній ціні чек-ап на УЗД в клініку Медхелсі на Оболоні. Там супер спеціаліст по УЗД, з багатьма відгуками. Клініка сподобалась і роздавала там аналізи. Вийшло все доступно по ціні.