Чесно брешу• 15 ноября 2023

В якому одязі ви відвели дитину в садок?(Київ)

Ще не можу звикнути..куртку вже теплу вдягати?чи ще можна в осінній?
Простецкая• 15 ноября 2023
В осінній
Сапай вазони• 15 ноября 2023
+6, джинси, осіння куртка, легка шапка
осень харашо• 15 ноября 2023
Осіння куртка, кросівки.
Спортивні штани, футболка з довгим рукавом.
Все.
Шапку навіть не вдягаю, ще не холодно
Престидижитатор• 15 ноября 2023
Джинси, колготи, куртка достатньо тепла, але не зимова, під нею реглан. Баф, тонка шапка. Демі черевики завищені, але без утеплення. Ідемо рано, холодно. На прогулянку перевдягайка - куртка легша, ніж ранкова, штани трекінгові на підкладці, але не лижні. На зовсім болото - брудостійкий комбез на лямках. ,Вдень бігають, то норм, не мерзне.