Бавовнятий Пупс• 15 ноября 2023
Що плануєте покупати на подарунок своїм 10 літнім дівчатам
Скоро ідуть свята. Що плануєте купити дівчатам своїм. Чим вони захоплюються
Бавовнятий Пупс
• 15 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А що хлопцям?
В мене дівчинка, не знаю чим хлопці захоплюються)))
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Моя хоче книги на англійській.
Серія про дизайнерів. Типу Гучі, Шанель, Прада. Куплю на Миколая.
На Різдво сумочку замовила, піжамка новорічна, вікторія сікрет блиски і ще докуплю шкарпеток різних, чашку
На_оба_рот• 15 ноября 2023
Замовила на Алі тримач для телефону на Миколайчика. Просить ще модний одяг
муха в кедах• 15 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Моя хоче книги на англійській.
О, дайте будь ласка посилання на книги
Забрызжу ядом• 15 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Моя хоче книги на англійській.
Яка ваша вже доросла. Інтереси як у 20-25 річної. Моя трохи молодша за вашу, проте ще іграшками грається на перерві з дівчатами.
Джулияробертс• 15 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Моя хоче книги на англійській.
А де книжки такі купуєте? І блиски?)
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
О, дайте будь ласка посилання на книги
На що саме?
Щедрик ведрик• 15 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Моя хоче книги на англійській.
Класно! Дитина дуже добре самостійно читає по англійській?
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Моїй 13 всього навсього.
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Читала прості книги дуже.
Але вона дуже цвкавиться історією моди і дизайном + вчить англійську.)
Забрызжу ядом• 15 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Моїй 13 всього навсього.
Запит був на 10- річних дівчаток) Ото думаю нічого соб - Гучі, Шанель, Вікторія Сікрет
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Моя з 10 користується ВС. Книги на українській давно прочитані)))
Сирожено_пирожено• 15 ноября 2023
моя подушку обнимашку гуся, фигурки фанко поп, парфюм, чехол на айпад.
ОбережнаЯ• 15 ноября 2023
Я прошу писать письмо с хотелками. Потом по списку покупаю. И не забиваю себе мозг. Очень удобно.
Уже написала пару каких то настолок и футбольную форму. Говорит это ещё не все.
Потому что я не знаю что дарить ребёнку у которого все есть. А так вопрос очень легко решается.
АдеКВАтная• 15 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А де книжки такі купуєте? І блиски?)
Блисеи з офіц сайту
Скіфська пектораль• 15 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я ще в дитинстві писала листи святому Миколаю і діти мої так
Скіфська пектораль• 15 ноября 2023
Ответ дляВладанна
На Николая моя дочка заказала Адвент календарь ( как раз хватит до Нового года), куплю пустой, а в ячейки положу задания и всякие мелочи, блески, заколки, сладости и заказала новогодний чехол для телефона ( ещё не искала)
Дивний адвент
Потребую апгрейду• 15 ноября 2023
Теж проблема з подарунками, думаю телескоп або мікроскоп на НР, на Миколая парфуми та піжаму.
Скіфська пектораль• 15 ноября 2023
Ответ дляВладанна
Чому?
Що таке адвент календар
Саме слово ’адвент’ означає ’пришестя’ (від лат. Adventus). Цим словом в католицтві називають особливий період - 4 тижні, що передують Різдва, яке в католицькій традиції святкується 25 грудня. Календар - це одна з трьох традицій цього періоду.
Ответ дляСкіфська пектораль
Що таке адвент календар
В нашій родині більше святкують Новий рік, тому дитина чекає більше цього свята. Подарунки, бій курантів..