Барабасиха• 15 ноября 2023

Діти і довготривала тривога в школі! Школа дітей не випускає…

Які ймовірність що зараз вона закінчиться? А не так як минулого разу за 4 години
А далі в дитини гуртки.. тепер питання , чи повели б ви на гуртки, якби була довготривала тривога 4 год
мистерЛяпсус• 15 ноября 2023
я бы повела, хоть какое-то развитие

Пупс• 15 ноября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
я бы повела, хоть какое-то развитие
В смысле хоть какое то?
Прибираю щодня• 15 ноября 2023
Буде довго вже писали. В нас можуть забрати батьки
ЛижТолько• 15 ноября 2023
Харьков и Львов. Смотря где
Королева Сарказма• 15 ноября 2023
Я вчора ходила забирала сама, так сказати із рук в руки видають.

В мене малий на баскет ходить, під час тривоги їх також в підвал засовують, то в нашому випадку немає сенсу вести
Летчица• 15 ноября 2023
Не поняла вопроса. Вы не знаете, вести ли ребенка на кружки после долгой тревоги по какой из причин: устанет сидеть в школьном подвале, а его еще кормить. Или долгая тревога= опасность, и лучше перебдеть и дома подержать?
Невгамовна• 15 ноября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
В нас вчителька принципово не відпускає, може до директора сходити написати якусь заяву?

БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Моя б дитина сама пішла на гуртки хоч трохи розвіятися після кількагодинного сидіння в смартфоні.
Неправдиша• 15 ноября 2023
Якщо батьки приходять, то відпускають.
БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Можете ходити, сваритися, викликати поліцію, писати заяви, дитину вам віддадуть, але в школі вас любити не будуть
Головний кошак• 15 ноября 2023
У нас прямо вимагають, щоб батьки прийшли забрали. Хоча уроки за розкладом до 14.15
БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Ответ дляПупс
В смысле хоть какое то?
В смислі під час тривоги діти не навчаються
Инстагра_мерша• 15 ноября 2023
Да, всегда вожу. А то у тех уродов один самолёт взлетел, а у нас во всей стране жизнь останавливается 🤷
Неправдиша• 15 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та прям таки, любити не будуть. Не смішіть. Батьки хай люблять дітей, а не вчителі. Переймаються за дітей, то молодці. Але батьки прийшли, то вважаю хай пишуть письмово записку, типу:’ прошу віддати мою дитину...’ , і забирають.
Инстагра_мерша• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Это незаконно.Подвал школы- это не укрытие. Напишите требование, чтоб выпускали ребенка, что это за самоуправление.
Сарафанное радио• 15 ноября 2023
Ответ дляПупс
В смысле хоть какое то?
в прямом: школу-то вместо учёбы провели в подвале
Встидаюся запитать• 15 ноября 2023
Повела бы. Это тренировочный вылет. И пишут, что долго должна быть, потому что ил тоже взлетел
Суцільна зрада• 15 ноября 2023
Автор, уточните, не отпускают одного реьенка или если за ним пришёл родитель ?
Кому там слова не давали• 15 ноября 2023
Не випускає, бо несе за них відповідальність.

ПодругаМужа• 15 ноября 2023
Міг дозаправився, може літати ще 1,5 год.
Смурфик• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
То не принципово. То такі накази міністерства
БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Ответ дляНеправдиша
Я просто констатую наслідки певних дій.
Сарафанное радио• 15 ноября 2023
если не выпускают самого - то это очень даже правильно. Езжайте за ребёнком и лично забирайте под расписку. Сейчас везде так делают.
если не выдают ребёнка даже родителям, то общайтесь с директором, как решить этот вопрос удобно для всех: чтоб и вы могли спокойно забрать, и школу не подставлять под ненужную ответственность
Суцільна зрада• 15 ноября 2023
И ещё такой вопрос, эти кружки работают в укрытиях ?
Если нет, то почему они работают и кто несёт ответственность ?
Невгамовна• 15 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та хай не люблять, мені що з їх любові/нелюбові)Вибісило минулого разу, що о 12.45 був початок тривоги та кінець уроків, вже стоїмо під школою забирати, а вона о 12.47 пише нікого не відпущу, йдемо в укриття.Ось якого дзена моя дитина повинна там сидіти 3.5 години, а я ходити туди-сюди?
автор Барабасиха • 15 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Кружки в 15:30
Є цмлвірність що тривоги не буде
Але ж дитина настділась
БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Ну так хай, я же писала, що можна викликати поліцію - тоді точно віддадуть дитину.
#Пойду_кгадалке• 15 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
Дома безопаснее чем в укрытии в подвале в школе?
БезПаспортаНеПродаю• 15 ноября 2023
Ответ дляБарабасиха
Кружки в 15:30
Є цмлвірність що тривоги не буде
Але ж дитина настділась
А що за гурток?
мистерЛяпсус• 15 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
работают потому что есть спрос, вы сейчас в укрытии?