Бачу_майбутнє• 15 ноября 2023
Школа дала пояснення чому не випускають дітей на протязі 4 год додому
Сказала шо це рвшення КМДа
Давайте більше бутерів і точка
миссДавеча• 15 ноября 2023
Ответ дляСвята
Пока уроки не окончены дети должны быть в школе. Потом с родителями можно домой
Що за бред?
Бачу_майбутнє
• 15 ноября 2023
Ответ дляСвята
А нам не можна
Саме треба чекати поки аона завершиться, навіть якшо буде до 12 ночі тривога то нікого не відпустять
Кнопус• 15 ноября 2023
Да, как раз сегодня подруга рассказывала, у них в школе так. Не отпускает директор. Это какой-то треш лютый, там самолёт взлетел все украинские дети в подвалах сидят по 4 часа, какой уи.пан это выдумал
ЯблокоРаздора• 15 ноября 2023
Наших отпускают с родителем, некоторые забирают по несколько детей, по согласованию с классной. Пригород
аромат Жука• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
У нас так само, приватна школа, єдиний недолік школи, але дуже допікає. Натовп з батьків весь цей час стоїть під дверима школи, двері не відчиняють, ідіотизм
руки_Крюги• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
Автор, это явно не КМДА, а КМВА, военная администрация.
ЛеньГуглить_правда• 15 ноября 2023
То закидывайте КМДА злыми письмами, может тогда разрешат отпускать под ответственность родителей
ЛеньГуглить_правда• 15 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Разве школы подчиняются им?
Гравіцапа• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
Я сильно сомневаюсь что учителя будут ночью сидеть с детьми в укрытии.
У нас тоже детей не отпускают. Это игра на нервах родителей. Скоро кто то не выдержит.
Гравіцапа• 15 ноября 2023
Ответ дляКнопус
Это реально треш. А потом эпидемия скарлатины и все остальное.
Какого хрена сидеть там, если родители пришли за ребенком и хотят забрать домой?
Не зви чайна• 15 ноября 2023
У нас в прошлом году не отпускали из школы до окончания тревоги
Эти две недели отдают лично родителям и то только потому что тревоги длительные.
Вся в кредитах• 15 ноября 2023
Поки дитина в школі - за неї відповідає ’школа’. Домовляйтесь з директором, пишіть заяву, що відповідальність берете на себе. Чи вам розповісти ,які бувають скажені батьки? Школа не хоче судів після того, як не дай боже, по дорозі додому на вас з неба щось впаде.
руки_Крюги• 15 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Разве школы подчиняются им?
им все подчиняется во время ВП. В смысле выгнать всех из трамвая, из поликлиники, не выпускать школьников.
Нічна ненажера• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
У нас так же. Родители ждут под школой или могут спуститься в убежище. Но ребенка до конца тревоги не отпустят
Сяду на шию, дорого!• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
Не мають права
Нашли в капусте• 15 ноября 2023
Тільки сьогодні читала пост юриста з цього приводу.
’👉Відповідно до ч. З ст.55 Закону України ’Про освіту’ батьки здобувачів освіти зобов’язані:
дбати про‼️ фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;
Держава надає батькам здобувачів освіти ‼️ДОПОМОГУ у виконанні ними своїх обов’язків, захищає права сім’ї.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають ‼️поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і ‼️філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу (ч. 4 ст. 55 Закону України ’Про освіту’).
‼️‼️‼️Отже, батьки зобов´язані дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, тим самим усвідомлювати ступінь відповідальності за неналежне виконання своїх обов´язків, які спричинили настання небажаних наслідків.
Держава надає батькам ДОПОМОГУ у реалізації їх батьківських прав і обов´язків. В даному випадку, держава потурбувалася про функціонування безпечного місця в закладі освіти під час повітряної тривоги, а батьки самі приймають рішення щодо перебування чи неперебування дитини в укритті.
‼️’ДОПОМОГА’ не може бути розцінена як ’ПРИМУС’.
Заклад освіти має право відповідно до заяви батьків ОСОБИСТО батькам передати дитину із закладу освіти під час повітряної тривоги.
Дане правило має бути зазначено у внутрішніх документах закладу освіти та оприлюднено для ознайомлення батьками.
Ваш юрист психолог Лілія Орел’
Мама фіфті цента• 15 ноября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
Дурня якась.
Не Ваше твердження, а сама ситуація.
Ответ дляБачу_майбутнє
А нам не можна
это нарушение прав человека. школа несёт ответственность за ребёнка только на время уроков. потом какое они имеют право удерживать кого-то в заключении?
Нашли в капусте• 15 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Повірте, вчителі самі раді скоріше всіх відпустити і не сидіти в тих холодних, вонючих підвалах. Але вони заручники ситуації.
Иванка Бур• 15 ноября 2023
А я бы вызвала полицию с тем, что моего ребенка насильно удерживают неизвестно где. И пусть бы тот директор показал полиции закон, в котором сказано, что дети должны в школьных подвалах сидеть. Пару-тройку таких вызовов и ситуация разрешится в пользу родителей
Колгоспниця• 15 ноября 2023
Когда решала какую форму обучения выбрать сыну, так и знала, что оффлайн будет какая-то лютая херня
Определение «лютая херня» начинает приобретать конкретную форму
Зайченя• 15 ноября 2023
В нашей школе отпускают с родителями. Киев. Не может быть в одном городе, чтобы одни школы выполняли какое-то призрачное распоряжение КМДА, а другие школы в том же городе не выполняли. Я бы тоже полицию вызвала. Родители какие-то странные под школой молча стоять
А я нівроку• 15 ноября 2023
В нашей школе не отпускают. Правда, ребенок сегодня в школе не был, приболел. А сына соседки отпустили через часа полтора от начала тревоги(он учится в другой школе). Она кому-то там из школы звонила и долго договаривалась.
Леди_на_драндулете• 15 ноября 2023
у нас отпускают. В начале года родители написали заявления, плюс надо по телефону подтвердить классной. Вот сегодня была затяжная тревога, после часа в подвале их распустили по домам, хотя это была середина учебного дня (кому родители разрешили). Одесса, старшая школа
Ответ дляНашли в капусте
Ваш юрист психолог Лілія Орел’
’’Заклад освіти має право відповідно до заяви батьків ОСОБИСТО батькам передати дитину із закладу освіти під час повітряної тривоги.’’
З цим абзацом я не згодна. Якщо мама/батько особисто забирає сина/дочку, то не потрібно ніяких заяв! Ви мама чи стороння особа??? Виглядає так, наче вам школа під розписку видає дитину і ви повинні повернути дитину власникам - школі.
І тільки якщо дитина сама іде зі школи під час повітряної тривоги - тоді батьки пишуть заяву (волевиявлення), щоб випускали дитину одну.
Батьків не пускають в школи, не віддають дітей, тільки під розписку видають дитину мамі... Скоро батьків взагалі не будуть допускати до дітей, а дітьми будуть займатись тільки професіонали.
1 вересня на лінійці директори не просто так говорять батькам першокласників ’’Сьогодні ви віддаєте нам найдорожче - ваших дітей.’’
Тітоньки, що працюють в школах, вважають дітей своєю власністю. А вам виддають дитину дуже нелхоче і під росписку.