Потребую апгрейду• 15 ноября 2023
Покупка житла чи буде дорожати
В роздумах про купівлю квартири, чи чекати можливо, щось по цінам просяде. Яка ваша думка. Дякую
Результат:
вже голосів:
44 (83.02%)
Купити зараз.
9 (16.98%)
чекати
Винник• 15 ноября 2023
Моя думка що все залежить від ситуації та ризиків.
Ви ж розумієте скільки людей залишились без житла. Їм потрібно буде десь жити.
Винник• 15 ноября 2023
Щодо купити зараз, дивлячись яке місто.
Якщо гроші є і житло потрібне - я б купила
Потребую апгрейду
• 15 ноября 2023
Ответ дляВинник
Так, але придбати житло, багато хто собі цього зараз не може.
интайм_не_предлагать• 15 ноября 2023
Залежно від міста. В Києві точно дорожчатиме, в інших міста в залежності від ситуації з війною.
пьЯНА• 15 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор, вы не правы, сейчас огромное количество сделок проходит в миллионниках, Львов и Киев- спрос превышает предложение. В каком городе вы планируете покупку?
Контрольница• 15 ноября 2023
По цінам я б не чекала. Взагалі не бачу причин, чому житло в більш-менш безпечних областях має дешевшати.
Хіба що хтось взагалі боїться вкладати кошти в нерухомість на території України, але інше питання, з цінами не пов´язане.
Николай-b526• 15 ноября 2023
с чего бы ей вот проседать?, что линия фронта стабилизируется?, начинают платить компенсации, Украину насыщают ПВО, все что можно было просесть уже проседало, когда стреляли по Киеву.... тешите себя какой-то ерундой, как и про проседание бакса....
Николай-b526• 15 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
значит покупать машины по 30т$ они могут, заправлять машины по 60рн за литр они могут, а вот купить квартиру за 50- это дорохо!)))
genteestupida• 15 ноября 2023
Восток будет смещаться .. и выкупать не разрушенный фонд .. где тенденции к удешевлению? К войне все привыкли , кому нужно выезжают продают сейчас .
Контрольница• 15 ноября 2023
Ответ дляLydmila408
Як можно в країні,де війна,купувати житло????
Ні ні і ще раз ні.
Війна може бути ще довго, і невідомо наскільки довго.
А якщо людина не планує виїжджати, то що їй, поставити життя на паузу?
Николай-b526• 15 ноября 2023
Ответ дляДо
Куди Схід зміщуватиметься? Як це?
люди, отъехавшие подальше от обстрелов, де есть работа- будут тут оседать-что не понятно??
Lydmila408• 15 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
А людина не може зараз нічого планувати.
Ніхто не знає ,що буде завтра.
В мене в чоловіка сестра в 65+ перший раз за кордоном(в Польщі)
Хто б їй сказав 2 роки тому,що вона поїде в Польщу,то вона б не повірила..
Ніхто не знає ,що буде завтра.
genteestupida• 15 ноября 2023
Ответ дляДо
Куди Схід зміщуватиметься? Як це?
А где сейчас луганские живут и донецкие ??))) Вы в Украине ?
Николай-b526• 15 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
запорожье, харьков..все в Днепре и области..все дачи в округе заселены!
Lydmila408• 15 ноября 2023
Зараз не можна ніде осідати.
Не можна заводити песика ,котика.
Бо завтра все положишь в валізу і підешь не знамо куди.
Не можна заводити песика ,котика.
Щепотка_совести• 15 ноября 2023
Ответ дляLydmila408
Ні ні і ще раз ні.
також в шоці, але купують. В моєму будинку продали 2 кім квартиру, площею 47 кв.м., свіжий ремонт, середній поверх, будинок 1967р.Київ Виставляли за 62500, можна припустити, що був незначний торг. Метро поруч
Контрольница• 15 ноября 2023
Ответ дляLydmila408
Ніхто не знає ,що буде завтра.
Звісно, що ніхто не знає, що буде завтра, і що неможливо зараз нічого планувати.
Але ще раз запитую Вас: то що, поставити життя на паузу? Це ж не місяць-два перечекати, як було в гострій фазі на початку вторгнення. Це вже рахунок на роки.
genteestupida• 15 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
В Киеве тож много .. но люди вон вопросы задают 🤦♀️
Lydmila408• 15 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Хай купують.
Для мене це дурня
Винник• 15 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Кредити
Контрольница• 15 ноября 2023
Ответ дляLydmila408
Зараз не можна ніде осідати.
Не можна заводити песика ,котика.
З таким настроєм краще зразу кудись їхати, а не оце сидіти на чемоданах роками.
Николай-b526• 15 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
просто увидели что допустим были один месяц по 30 штук, а теперь по 60, вот и задают вопросы, а кода будут опять по 30???....
Контрольница• 15 ноября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Через год цены будут втрое ниже
Аргументуйте.
Марфа Українівна• 15 ноября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Через год цены будут втрое ниже
Точно? По всей Украине? И во Львове? И в Одессе?
Потребую апгрейду
• 15 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
що значить кудись!!! Вас десь чекають, чи ви одна і вас нічого нетримає, тоді да без питань! А наприклад в мене є мама, діти їхати гарно сказано в поле...?