Нічого вдягти• 15 ноября 2023

Завтра імплантація зуба. Хвилююсь. Розкажіть ваш досвід, на що звернути увагу, д

Завтра впеоше будуть зубний імплант ставити(6 зуб нижній). Лікар по відгукам хороший, хоч і молодий.
Які документи має дати мені? На що звернути увагу? Який імплант краще обрати?
Дякую усім, хто відгукнувся
Ёшки_Матрёшки• 15 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Просто немає слів від тих цін.
Сам вінт імпоанта коштує до 3х тис грн
Вони бля по 18 ставять . Ну хоч би совість трохи мали
ребёнку уздечку подрезали. 10 минут, обезбол, подрезали, всё.
итого: 1200грн. я охреневаю от ценообразования.
за каким хером там была медсестра? для красоты? она ничего не сделала, просто смотрела. но я оплатила её присутствие. бесит.
Мішечок щастя• 15 ноября 2023
Перша консультація лікар порадив який саме вибрати імплант. КТ вже в клініці. В день Х наркоз, сама процедура, перевірив ще раз потім на КТ. А да, формував десни ще ставив. У мене дуже давно було видалення, потрібно було. Паспорт дали. Заплатила частину коштів. Вибрала німецький. Це як видалити зуб, не страшніше. Потім пару днів пила немісіл та антибіотик.
Шви зняли . Через 3 м йду на першу примірку( ще не знаю що це)
Alex_Kri• 15 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
ужас! Вам якийсь класний будуть ставити? Якісь титанові, може?
и у Вас будут из титана
Розвідка Маші• 16 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так неодент я дешевше знаходила.
Я просто остем хотіла.
Я в Ужгороді робила. Сама з Харкова, там ще дешевше чи також приблизно
Я в Ужгороді. Ставила штрауман чи як його там, ввесь зуб 30 тис вийшов.
А ви в кого робили?
Розвідка Маші• 16 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
А ви тест на алергію на титан здавали?
НеКонец-Света• 16 ноября 2023
Підскажіть, будь-ласка, якщо мені потрібно 2 імплантати ставити на передні верхні зуби, то це 6 місяців без зубів потрібно ходити поки ті імпланти приживуться?
Alex_Kri• 16 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Зависит от состояния косной ткани. Иногда можно сразу временные коронки на импланты сделать. А если нельзя, то временный съемный протез на два зуба
автор Нічого вдягти • 16 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Це і у мене теж така ха- передній зуб відсутній. Зараз на містку тримається штучний. Імплантація - це моє майбутнє. Але що сказав лікар-що там ще і кістки мало. Доведеться 1 етап - кістку досипати, потім через кілька місяців імплантація, потім приживається , потім через кілька місяців зуб. І того 8-10 місяців з тимчасовим, зйомним чи що...
автор Нічого вдягти • 16 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
А ви тест на алергію на титан здавали?
Ні, не робили.
Я вже з імплантом.
Неодент поставили. Не страшно, але хвилювання було страшне...Все добре , тепер треба відійти.
Але антибіотик мені не назначили. Лише німесил і промивати хлоргексидином ротову порожнину
автор Нічого вдягти • 16 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
А ви в кого робили?
Як давно ви ставили?
Сьогодні за Штрауман запитала - 30 тис коштує лише імплант.
Неодент поставили. За все з операцією, рентгеном, майже 18 тис.
Коронка, формувач ще понад 15 будуть.
То понад 30 виходить з бюджетного варіанта
Розвідка Маші• 16 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ні, не робили.
Я вже з імплантом.
Ну я та людина, якій рік тому поставили 2 імплантати, а місяць тому видалили. Бо вияснилось, що у мене алергія на титан. Знала б ризики, то зробила б тест до імплантації
автор Нічого вдягти • 16 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
Наверное. Я пила антибиотик точно после установки.
Мені сьогодні встановили імплант. Не призначили антибіотик. Лише Німесил і Хлоргексидин для ополіскування. Я перепитала за антибіотик- не треба сказав.
Kusalochka• 16 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Очень странно... но врачу наверное виднее. Если не будет температуры и воспаления, значит все ок. С обновкой Вас
boroz92• 08 января 2024
Бизнес публикация
https://www.zdorovo-dent.com.ua/
найкращий хірург тут! ставили 2 імпланта і робили синус ліфтинг. все пройшло добре, навіть припухлості не було