НеВРотик• 15 ноября 2023

Вивчення аглійської мови онлайн. Трьох місячний відео-курс для початківців

Мені 40 років, хочу почати вивчати англійську. Рівень нульовий.
Хто купував відео -курс тобто уроки в записі, є результати?
Гуру троллинга• 16 ноября 2023
Лучше всего репетитор
-Ань-• 16 ноября 2023
АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК ПО ПЛЕЙЛИСТАМ - бесплатные видеоуроки на Ютубе:
https://www.youtube.com/channel/UC_3oKG5Szq-m6Xz-MjRZgpw

+ приложение English Galaxy.
-Ань-• 16 ноября 2023
Английский язык с нуля до продвинутого. Практический курс по приложению English Galaxy. А0. Урок 1

Це найновіший найдосконаліший плейлист. З нуля до найвищого рівня.
-Ань-• 16 ноября 2023
h ttps://www.youtube.com/watch?v=HJwTaPns-D0&list=PLD6SPjEPomas19iHt6N_iIrx5FEs0E2S3
Убрати пробіл між ’h’ і ’ttps’.
-Ань-• 16 ноября 2023
Олександр Бебріс. Геніальний вчитель, у нього багато матеріалів по вивченню англійської мови. І не тільки англійської, він багато мов знає і викладає.
-Ань-• 16 ноября 2023
С ЧЕГО НАЧАТЬ УЧИТЬ АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК? КАКОЙ ПЛЕЙЛИСТ? ЗОЛОТОЙ, ИЗУМРУДНЫЙ, ОРАНЖЕВЫЙ, СИНИЙ, ЗЕЛЕНЫЙ :

Руководство по видео курсам на канале:
https://drive.google.com/file/d/1_iO1HudNFw4hs6rKe...