Неместная Я• 16 ноября 2023

Вот такие сережкии сейчас в тренде?

СкумбріяП8• 16 ноября 2023
Это пародия на серию Ван Клиф.

Вимагаю спілкування• 16 ноября 2023
вони на кожному кроці продаються, попса. Пошукайте щось інше
Пліснявілий сир• 16 ноября 2023
Выглядит как бабушкина бижутерия.
Люблю ВалЄру• 16 ноября 2023
Не цікаві, бо у багатьох вони вже є, та і виглядають як хрести круглі, шукайте щось оригінальніше.
Хвильоватиша• 16 ноября 2023
Вже ні
Ms. Скромность• 16 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Выглядит как бабушкина бижутерия.
Не выглядит
автор Неместная Я • 16 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Вже ні
А які зараз актуальні?

Джавеліна• 16 ноября 2023
У меня сегодня дети прокололи уши. Дочь сказала это. Ужас носить не буду
ЛісАпетная• 16 ноября 2023
У меня такие , понятно что не оригинал ван клиф, но из белого золота с перламутром, мне нра…
Бджолина королева• 16 ноября 2023
У меня такие. Обожаю их и ношу с удовольствием. Разве важно модные или нет?
Вподобайден• 16 ноября 2023
У мене також є такі з білого золота ,дуже їх люблю ,вони реально стильні.